internet explorer 7 sorunlari

Yani Internet Explorer 7’ye yükseltme ve web-tarama sikintilardan tüm nihayet topraga olurdu ki zaman her seyin harika gittigini düsündüm?

Internet Explorer 7’nin son kararli sürümü indirilebilir ragmen, sorunlar gibi, ortaya baglanmistir:

* Web tarayici geçici olarak kilitleniyor / donuyor / Bu içeren Adobe Acrobat Reader eklentisi veya istemci tarafi Java uygulamalari içeren sayfalari kullananlar gibi bazi web sayfalarini, yüklenirken kilitleniyor.
* Web sayfalari size makine yeniden var ya da bir yüksek hizli Internet baglantisi olsa bile, normalde beklenen daha yüklemek için kabul edilemez uzun zaman alabilir.
* Web tarayici tamamen yanit vermiyor ve Windows Gezgini araciligiyla sürecini öldürmeye tesebbüs bile sonlandirmak için bile reddediyor.
* Web tarayicisi kendiliginden çöker ve çalismayi durdurur.

Ne Internet Explorer 7 sorunlara neden olmaktadir belirlenmesi artik sadece kadar bir sir olarak her zaman bu tarayicinin önceki sürümleri ile olmustur.

Bu, Internet Explorer 7 sorunlarin büyük çogunlugu Internet baglantinizin hizi ile ilgisi, veya bilgisayarinizin bellek veya CPU yok ya da inaniyorum.

Aksine, en tipik olarak, bu tür bir sorun nedeni genellikle asagidakilerden biridir:

* Eger yanlislikla En son ziyaret bazi web sitesinden bazi kötü niyetli açilan afis PC’nizi üzerine kötü niyetli casus yazilim indirdiginiz.
* Eger yanlislikla indirdiginiz bazi dosya ya da açti bazi e-posta eklentisi ile sistem üzerine bir virüs Unleashed olabilir.
* Bilgisayarinizin sabit disk ciddi birlestirilmis olabilir.
* Windows kayit defteri bozuk veya yeniden eniyileme korkunç ihtiyaci olabilir.