InDesign belgeleri ePub svg görüntüleri ihraç

Dünya günümüzde hizla degisiyor. Seyler, hatta 20-30 yil önce hayal edemeyecegi, hayatimizin bir parçasi haline geldi. Hadron çarpistiricisi … Eh, en iyi örnek, kabul ediyorum. Becerikli, IPhone gibi, tablet PC’ler, E-kitap okuyuculari hayatimizin içine kostu. Günümüzde tüp kitap, otobüs ya da sokakta olan birini karsilamak zordur. Eski güzel günler.

Hiç kitap okuyuculari her türlü kullanmis, ya da kendinizi bile hiç metin hazirladik, muhtemelen ePub bilmelidir. “. Epub” reflowable dijital kitap ve yayinlar için bir XML biçiminin dosya uzantisi. Tüm E-kitap okuyuculari yeniden boyutlandirma denetimi yapmasi gereken, ve temel degerler olarak yeniden akitmak ve biz “resize” derken biz “vektör” anlamina vardir. Gerçekten de, vektör grafikleri bu ihtiyaçlari için idealdir, ve SVG en umut verici vektör grafik formatlari biridir.

SVG kullanarak resized Bitmap görüntüleri SVG çok daha iyi hale getirecek ki, göreceksiniz; farkli simgeler ve metin harika görünüyor olursa olsun, nasil ölçeklenirler, denklemler ve formüller, her e-kitap belasi, SVG islenen harika görünüyor .. . Devam edeyim mi?

. Tabii ki not defteri ve çiplak elleriyle epub dosyasi hazirlayabilirsiniz – ihtiyaciniz olan her sey sadece seyler ZIP arsivi! Ya da daha iyi bir kötü sakaydi, bekleyin. Adobe InDesign gibi araçlar zaten ePub formatinda olan dosyalari ihracat destekler. Sorun InDesign su ana kadar SVG dosyalari desteklenmez oldugunu, ama bitti. Svg.scand.com gidin ve “Adobe Creative Suite SVG Kit” indir – eklentileri bir dizi, Adobe InDesign ve Photoshop SVG dosya formati destegi ekler. Simdi kolaylikla görüntüleri verebilirsiniz. SVG veya GIF / JPG görüntü biçimleri de epub dosyalari.

Simdi andan itibaren ihtiyaçlariniza bagli olarak, raster ve vektör grafik tüm potansiyel kullanimi, ve SVG tüm avantajlarini sadece yayin ya da baski öncesi, ayni zamanda dizüstü veya eBook okuyucu ekranda kesfetmek edebiliyoruz.