hp laptop destegi ile hizli bir sekilde sabit konular olsun

Ben Avrupa merkezli uluslararasi bir moda firmasi için çalismak. Ben uluslararasi moda gösterileri organize büyük ölçüde sorumluyum. Benim is profili seyahat ve çogu zaman bir çok, kendimi organize moda gösterileri lojistik ile yardimci olmak için Avrupa baskentlerinde herhangi bir kirmizi göz alarak bulmak gerekir. Bu yogun bir is ama onun ödülleri vardir.

Geri Birkaç hafta, ben Amsterdam’a uçuyordu. Uçus havaalanindan soguk bir Kasim gecesi tam zamaninda çikardi. Ben is yerinde yorucu bir gün vardi ama ben, uyuyamadim. Ben yaklasan moda fantezi, yil boyunca Avrupa’nin son büyük defilesi benim rapor için son rötuslari vermeye karar verdi. Benim laptop çikardi ve ise koyuldu. Yolcularin çogu daldim edildi ve kabin isiklari sönük edildi. Sevgili yolcu eski bir John Wayne Bati izlerken mesguldü. Benim laptop ekran rengini basladi zaman, yaklasik yirmi dakika için çalisiyordu, dalgali desenleri düzgün yüzeyi boyunca slither basladi, ben benim fikir toplayabilir önce, makine conked.

Bir soguk, batan hissi duygu, bir an için hala oturdu. Bazi anlar için çok düsündüm, sonra benim BlackBerry çikardi ve HP ürünleri için destek sunulan ve bilgisayarlar ile çesitli tür sorunlari çözmek için söylenen bir firmanin numara çevirdi. Sirket HP Pavilion dizüstü bilgisayar için teknik destek taninmis bir saglayicisi oldu, saniye içinde HP sürücüleri, vb, ben dostu teknisyene ile oldu, o benim sorunum dinledi ve birkaç talimatlar verdi. Yaklasik bes dakika içinde, benim ekran hayata geri çakti. HP ürünleri için teknik destek adam sayesinde, basarili bir moda tur vardi ve yilda en iyi Noel yasadim!