gerçekten yazma yazilimi ihtiyacim var

Garip bir soru gibi görünüyor mu? Bu olmamali. Bu insanlar ya da kullanmak asla seyler satin almak ya da ilk etapta gerek yoktu kaç çikinti gerçekten sürpriz olur. Bu sanayi çaginin baslangicindan beri adam basina bela olan bir sorundur. Yazilim yazma üzerinde sabit Kazanilan para asagi düsmek önce Yani, ilk soru gerçekten ilk etapta bu yazilim ihtiyaciniz varsa kendinize sormaniz gerekir. Bu makalede, bu soruya cevap yardimci olacaktir.

Yapmaniz gereken ilk sey, oturup size için yazilim ihtiyaç DÜSÜN oldugunu tam olarak ne yazmak oldugunu. Sadece nedenlerle yazarak Bazen, açikça geçerli olup olmadigini görebilirsiniz. Örnegin, bir nedeni çikmak ne kadar üretim hizini artirmak için olabilir. Bu kesinlikle tek basina geçerli bir neden olabilir, ama is için sadece kisisel nedenlerle degil, için yazilim kullaniyorsaniz, yalniz bu nedenle üzerindeki maliyet hakli? O kadar var, belki size halletmek istediginiz baska seyler yapmak için kendinizi özgür yapabilirsiniz.

Yapmaniz gereken bir sonraki sey bütçenizi bakmak. Para bol olmak degil. Almak için aradiginiz yazilim … bunu göze? Bu kadar iyi bir is yapabilirsiniz ucuz orada bir sey var mi? Bu sizin için ne ödeme olsun, çogu durumda, dogrudur. Eger yazilim 29 $ parça yazilim $ 129 parça is yapabilirsiniz düsünüyorsaniz, bu … üreticinin diyor ne olursa olsun hiçbir olabilir son derece düsüktür. Tabii ki istisnalar vardir.

Son olarak, ilk etapta yazilimini kullanarak belirli beceri düzeyi bakmak istiyorum. Eger deneyimli? Bu sizin için bir ilk kez konser olacak sey mi? Yazilim bazi parçalari üzerinde ögrenme egrisi master’a aktarilir çok sinir bozucu yapabilirsiniz. Ve tabii ki izin isletim sistemi uyumluluklari ile sorunlar hakkinda unutmayalim. Insanlar kullanmakta oldugunuz isletim sistemine bagli olarak söylüyorlar gibi bazi yazilim gibi iyi çalismaz.

Benim imza, kullanimi kolay ve yapacak seni bulacaksiniz düsünüyorum yazilim yazma bir parça bir yorum ne bulacaksiniz yapmak istiyorum. Sadece ilk etapta ihtiyaç emin olun.