flash video downloader

YouTube veya baska bir gömülü video izlerken, sik sik kendi bilgisayariniz için bu videoyu almak istiyorum. Simdi basit bir sekilde yapabilirsiniz. Farkli siteler, bunlarin en bir video indirmek için sadece bir YouTube video ve baska bir sey kopyalayabilirsiniz hizmetleri düzinelerce vardir. Size YouTube (youtube.com) veya MySpace Video (vids.myspace.com) gibi, farkli sitelerden video indirmek için yeni bir hizli ve basit bir yol sunar.

Simdi YouTube (youtube.com), Google Video (video.google.com), MySpace Video (vids.myspace.com), DailyMotion (dailymotion.com), Metacafe (metacafe.com), gibi neredeyse tüm popüler video hizmetleri destegi Break.com (break.com), Blip.tv (blip.tv), Spike (spike.com), MyVideo.de (myvideo.de), YourFileHost (yourfilehost.com) ve digerleri. Bu servis ile çalismak için baska bir programi gerekmez.

Nasil çalisir? Tek ihtiyaciniz video ile sayfanin URL’sini kopyalayip sayfamizi adresindeki formu yapistirin etmektir. Sadece tiklayin “indirin!” ve video bilgisayariniza kopyalanir. Indirdikten sonra bir flv-oyuncular ile çalismak ve avi dosya dönüstürülmüs olabilir bir flv formatinda, bir video olsun. Ücretsiz FLV-Oyuncularin ve Internet dönüstürücüler Orada bir sürü, bu yüzden bulmak ve yüklemek için zor degil. Ayrica sizin için indirme daha basit hale getirmek için deneyin! Sen tek bir tiklama ile tarayici ve indir video özel bir dügme yükleyebilirsiniz. Biz Mozilla Firefox ve Internet Explorer için dügmeler var.

Yüklemek için dügmesine sayfasinda yükleme baglantisini yakin kilavuz izleyin. Sadece tarayiciniza bu dügmeye birini kullanin ve hizmet sagladigi yeni firsatlar çok büyük miktarda, zevk: Farkli portallari programlari, baglanti veya kaydi ile herhangi bir sorun olmadan tek bir tiklama ile her ilginç klibi veya diger video indirin. Bir hizmet, bir dügme, istediginiz her ilginç video almak için tek bir tiklama.