En iyi kayit defteri temizleyici – Bu baska bir aldatmaca oldugunu

Internet üzerinde çok fazla dolandiricilik vardir, bu internette web sitelerinin yorumlayan aynidir. Çogu web sitesi otorite olarak kendilerini kurmak için çalisiyorum, ama çok yetersiz ya da yanlis bilgi nedeniyle basarisiz oldu. Bu makalede, en iyi kayit defteri temizleyici bulma temel ilkeleri ögreneceksiniz.

Ilke 1 – en etkili Windows kayit defteri hatalarini algilama.

Ilke 2 – En zengin özelliklere sahip.

Ilke 3 – En hizli taranan zaman.

Ilke 4 – Etkili bilgisayarinizi hizlandirmak.

Ilke 5 – En maliyetli.

Ilke 6 – en etkili kayit koruma saglayin.

Bu alti temel ilkeleri kayit yazilimi için degerlendirme standart belirlemek, size niteliksiz contester filtre yardimci olacaktir. Ne yazik ki, çogu ücretsiz kayit defteri temizleyici bu alti engellerin üzerinden geçmek için basarisiz oldu! Ayrica, çok degil, ticari yazilim bu haçlar, kesinlikle, sadece en iyi hayatta kalacaktir.

Eklemek veya degistirmek ve el kurallara, kendi standart kurallar çikar çekinmeyin, size yorum aldatmaca filtre mümkün olacak, sadece “güvenilir” ve en iyi kayit defteri temizleyici seçim sürecinde size yardimci olmak için “otorite” web sitesi birakin.

Sadece test baslamadan önce Windows yedekleme unutmayin. Indirin ve kurun her önerilen kayit yazilimi, hatalari ve zaman hiz tarama çalisin, her test sonucu kayit ve yetki sitelere bunlari karsilastirmak, gerçegi bulmakta çok yakin olmalidir.

Bilgisayarinizda yüklemeden yazilim test etmek için baska bir yolu Microsoft Virtual PC kullanmaktir. Bu bilgisayar simülasyon yazilimi, siz geçerli Windows baska Windows isletim sistemi çalistirabilirsiniz! Bunun için Google arama deneyin, indirin, kurun ve onunla oynayin. Virtual PC ile, mevcut sistem etkilemeden sanal Windows içine tüm test kayit defteri temizleme yükleyebilirsiniz!

(C) Copyright 2008 Kok Choon – yerinde tüm baglantilari ve yazar kaynak kutu sürece bütünüyle bu makalenin reprint çekinmeyin.