e-kitap için PDF’leri kullanarak

Son zamanlarda online pazarlama dünyasina katildi, ben var gibi, bir kova yapmak için bir milyon ve bir yol oldugunu biliyoruz. Ben yayin e-kitap dünyasina girmek karar verdi.

Herhangi bir deneyim yayin e-kitap varsa, ihtiyaciniz olan bir numarali sey kitap bir ilgi olan herkes ulasmak için yetenegi oldugunu biliyorum. Bu e-kitap herkesin kolayca erisebilecegi bir biçimde olmasi gerekir anlamina gelir.

Açik biçimi seçimi PDF oldugunu. Mac, Linux, Windows, UNIX ve tasinabilir sistemler genis bir dizi: Herhangi bir sistemden PDF görüntülemek ve yazdirabilirsiniz. Internet erisimi olan herkes ücretsiz Adobe Reader erisimi vardir.

Ben sahsen tam Adobe programi satin almak için ortalikta ekstra nakit yok. Ayrica, ben gerçekten böyle büyük bir programin tüm ins ve çikislari ögrenmek için zaman yok. Kendiniz için çalisirken, zaman gerçekten para.
Yani, herhangi bir iyi is kisi ne yapti, ve ben arastirdim. Ben bazi ücretsiz demo indirmek ve bazi online dönüstürücüler çalisti. Inan bana, orada seçim için bir yeri vardir ve biraz ezici alabilirsiniz. Çogunlukla, ben beklenen sonuç alamadim. Benim PDF’leri garip filigran, yanlis biçimlendirme, ya da sadece dang islerin nasil çözemedim!

Ben karar Program PDF Creator oldu. Ben kullandim sonra, seçim benim yapmak için oldukça kolay oldu. Sadece PDF Creator nispeten, kullanimi süper kolay gerçekten uygun oldugunu.

Yüklü bir kez bir yazici gibi çalisir. Sen, dosya yazdirmak ve kaydetmek tiklatin. Kolay Pretty dang! Ben bir PDF içine olusturdugunuz herhangi bir bilgi ürünü açmak için çok uzun beni almaz. Bu iyi bir haber! Erken bir PDF var, ne kadar erken online bana para yapiyor. Ve bu büyük bir seydir.