dünyanin en çok kullanilan ost dosya dönüstürme yazilimi kullanimi

OST dosya çevrimdisi çalisabilir ve sonra Exchange Server bunlar baglandiginda sonraki degisiklikleri senkronize Microsoft Outlook bir Çevrimdisi Depolama Dosyasi oldugunu. OST dosyalarini Exchange Server varliginda sistemde yapilir. Simdi, OST dosyalarini son derece yararlidir ve sinirli baglanti oldugu yerde çevrimdisi ortamda rahatça çalisabilir.

Ofisinizde MS Outlook istemcisi sayesinde tüm OST dosyalarini saklamak için Exchange Server kullaniyor olmasi gerekir. Zaman zaman, yolsuzluk Exchange Server olusur ve bu kez de sizin olur OST dosyalarini erisilebilirlik kaybetmek ve OST dosyalarini okumak için izin verilmez için hata mesaji nedeniyle alirsiniz.

Yolsuzluk için ortak Nedenleri: hasarli veritabani gibi OST dosyalarini bozulmasina neden olabilir çesitli nedenleri vardir, Exchange Server bilgi yeniden, büyük OST dosyalarini, virüs saldirilari veya Truva enfeksiyonlar veya bozuk yedeklemek için yeterli depolama alani, donanim arizalari yikmak Eski, ani uygulama veya sunucu kapatmalar, yanlislikla silinen Sunucu bazi kullanicilarin e-posta hesabi magaza, Exchange OST Kurtarma Server ile uyumsuz veya diger bir yerden agir OST dosya kopyalarken CRC hatalari yüzey.

Dünyanin En Yaygin OST File Converter yazilimi: yolsuzluk sonra kafanizda olusan fikir PST dosyasi dönüstürme yazilimi için bazi dünyanin en çok kullanilan OST Dosya kullanmaktir. Sen yolsuzluk sorunu çözmek için SysTools Outlook Recovery yazilimi güvenebilirsiniz. Yazilim yapilacaklar listesi rehber, takvim, dergi, görevler, vb PST gibi tüm içerigi ile birlikte OST dosyalari kurtarmak için ustadir. Yazilim tamamen OST verileri kurtarabilirsiniz ve dönüsüm sonra PST dosya biçiminde OST verilere erisebilir. Bu yazilim akillica mutlak kolaylikla PST içine OST veri dönüstürebilirsiniz dünyanin en çok kullanilan OST dosya dönüstürücü yazilimdir.