bir rundll hatayi düzeltmek için nasil

Rundll hatasi özellikle Windows baslatma ve kapatma islemleri sirasinda sik görülen hata vardir. Bu ekranda sadece rahatsiz edici bir sorun degil, aksine, bu makinenin bütün istikrari etkileyebilir.

Bu programlarin Windows içine, gereken fonksiyonlari bir koleksiyon olan kütüphaneler, yükler çünkü Rundll çok önemlidir. Ne zaman rundll arizalari, Windows ve diger programlar düzgün gerekli kütüphane islevleri yüklemek ve kullanmak anlamina gelir. En iyi ihtimalle, bu kötü, bu bir bilgisayar çökmesi ve kullanici veri kaybina neden olabilir, Windows ve uygulamalarinda ilginç davranis neden olabilir. Bir e-posta yazarak ya da bilgisayarinizdaki isi yaparken bu olay düsünün.

Ayrica sik sik önemini bu virüs hedef rundll olur. Çünkü Windows ‘agir bagimlilik, bu nüfuz ederek, bir virüs tüm bilgisayar boyunca yaygin olarak kendini yaymak ve parça gizleyebilirsiniz. Bu sizin bilgisayarinizi tarar ve virüs için bir online virüs tarayici veya güncellestirilmis yüklü anti-virüs kullanmak bu nedenle çok önemlidir.

Genel olarak, olmasi bir virüs veya baska sorunlari nedeniyle, bir rundll hatasi için düzeltme basittir. Windows kayit defteri Bu sorunu gidermek için düzeltilmesi gereken. Rundll hata kayit hatalari oldugunu gösterir, ve kayit hatalari varsa, daha fazla sorun ortaya çikabilir.

Registry temizleyici yazilim sorunlari için tüm kayit defterini tarar ve onlari düzeltmek için kullanilabilir. Bu ayni zamanda performansinda iyilesme ile sonuçlanan kayit optimize yan etkiye sahiptir. Orada mevcut sadece çok fazla temizleyiciler var çünkü zor kismi, iyi bir kayit defteri temizleyici bulmaktir. Bu bir kapsamli ve kullanimi güvenli olan test etmek önemlidir.