bir key logger programi bulma ve yükleme

Ev bilgisayariniz için bir key logger programi göz önüne alindiginda böyle bir hizmeti bulma hakkinda gitmek nasil merak ediyor olabilirsiniz. Bazi insanlar bir online ya da yerel perakendeci gidin ve bu tip bir program indirmek için bir disk satin almayi tercih. Bu bir key logger programi almak için tek bir yol olsa çevrimiçi bir kaynaktan bilgisayariniza indirebilirsiniz çok casus yazilim programlari aslinda var.

Online bir casus yazilim programi satin oldukça ekonomik aslinda ve bir program dakika sadece bir çift içinde indirilebilir ve yüklü olabilir hemen bilgisayariniza indirir yana oldugunu. Birçok Bireyler satin sürece bir nedenle programi uygun indirmek etmezseniz karsilanabilir korumali bir internet sitesinden bir kredi karti kullanarak da web tabanli bir kaynaktan indirilebilir bir program bu tür satin alma konusunda belirsiz.

Bu tip bir program indirme web siteleri erisilen ve hatta kisi online iken meydana gelen ne sohbetler görmek için izin verebilirsiniz hakkinda bilgi de dahil olmak üzere ev bilgisayarinda neler oluyor görmek için izin verebilirsiniz. En iyisi sen bu tip bir program yüklediginizde bir casus yazilim programi sadece bilgisayar dosyalari kodlari bulmak ve erismek mümkün olacak bilenler içinde gizli oldugu için sadece sizin bildiginiz ve bir parola olusturacaktir.

Bu ailenizi korumak için nispeten makul fiyatli ve hizli yol oldugunu kabul ederek, bu tus kaydedici tüm rekor sayida dünyada kisisel bilgisayarlarda yüklü olan hiç sasirtici degil. Bu hiç evi terk etmek zorunda kalmadan ailenizin bilgisayar kullanimi hakkinda ihtiyaciniz olan bilgileri almak için basit ve kolay bir yoludur.

Bir key logger, casus yazilim programi her anne-baba olursa olsun çocuklarinin yaslari yatirim gereken bir seydir. Çocuklarinizin bilgi erisiyorsaniz çevrimiçi o zaman onlar için ve kim onlar web üzerinde iken onlar konustugunuz maruz bilmek en iyisidir. Bu sadece bir online kaynaktan bilgisayariniza bu programlari yüklemek ve daha sonra size çocuk süpheli olabilecek bilgiler erisirken bildirecegiz e-posta uyarilari alabilirsiniz mantikli. Internet üzerinde mevcut çok fazla bilgi ile bu tip bir program sizin çocuk ‘internet kullaniminin kontrolü size geri koyacagiz.