Bir kayit defteri temizleme yazilimi için kullanilir?

Bir kayit defteri temizleme yazilimi önemsiz ve gereksiz dosyalari bir çok ile enfekte olan bir PC kayit defterini temizlemek için kullanilan ve çesitli özelliklere sahiptir. Bu yazilim PC’nizin performansini artirmak için birçok olanak içerir. Bu kayit tarama ve çogunlukla bir yazilim soruna neden olan dosyalari kaldirmak için bir disk temizleme kullanir. Bu yazilim bile tarayici geçmisi ve istenmeyen çerezleri silebilirsiniz. Çok düzgün uygulamalari yürütmelerine yardimci ve bir sistem çökmesi sansini düsürür. Windows açildiginda otomatik olarak baslatmak için herhangi bir uygulama begenmezseniz, bu seçenegi durdurmak için yönetici bir baslangiç ??kullanabilirsiniz.

Çok kolay bir kayit defteri temizleme yazilimi da kaldirir uygulamalari. Çok baslangiç ??menüleri ve masaüstü kisayollari düzeltmek için seçenekler vardir. ücretsiz kayit onarim yazilimlari internet üzerinden yüklenebilir, ancak bir kullanici indirmeden önce dikkatle web sitesinin orijinalligini kontrol etmelisiniz. Yazilim kullanicilarin gizliligini korur ve ayni zamanda Windows daha hizli sirket ofisleri kullanicilar için en büyük yarari olan yükler.

Bir kayit defteri temizleme yazilimi bir büyük avantaji kayit defterini temizlemek için yazilimi çalistirmak için çok fazla zaman almaz olmasidir. Ücretsiz bir kayit defteri temizleyici indir en çok satin almak için biraz para harcama, birçok PC kullanicilari tarafindan tercih edilirken yazilim tüm size zarar vermez. Bu, bilgisayarinizin için daha uzun ömürlü olmasini saglar, ayni zamanda gizlilik koruma açisindan kullanicinin yararina degil sadece. Hatta daha sofistike anti spyware yazilim daha ve çok blok adware ve spyware yardimci olur.

Bir PC harcamak daha fazla zaman, daha fazla kayit büyür, ve bu gereksiz dosyalari yani sira hatalari çekiyor. Bir kayit defteri temizleme yazilimi teknik olarak bu hatalari kaldirmak yardimci olmak için bu zamanlarda düzenli olarak kullanilir. Alicilar internette bu yazilimi satin alma konusunda dikkatli olmak gerekir. Bazi kredi karti ile ödeme almak ve mal teslim yok. Yani her zaman oldugu gibi, bir ödeme yapmadan önce bir sirketin güvenilirligini kontrol etmek en iyisidir. Bazi kullanicilar bir kayit defteri temizleme yazilimi kullanarak istenmeyen hatalari temizlemek yardim yerine kendi bilgisayariniza zarar verebilir endise duyuyorlar.

Bu durumda, bir kullanici bu bakim ile bilgisayar ele hakkinda faydali bilgiler ve güvenlik talimatlari verecek iyi bir kayit yönetimi programi, yaklasim gerekir.