adres dogrulama ile sirket verimliligi artirmak

Adres dogrulama yazilimi sahip olduklari ve veri giris sürecinde takili oldugu e-posta adreslerini dogrulamak için sirketler için basit bir yoludur. Bir çagri merkezi için böyle bir yazilim çok degerli olacaktir. Aralarindan seçim yapabileceginiz birkaç adres dogrulama yazilimi bulunmaktadir. Her biri birkaç genel olanlarla birlikte bazi dogal avantajlari vardir.

Herhangi bir is için büyük bir dezavantaj yanlis veri zaman ve mekan israf olurdu. Bu adres dogrulama yazilimi çok daha önemli hale getirmektedir. Bu yazilim en büyük avantaji kolayca sisteminizi ve kullandiginiz uygulamalari araligi içine kendisini entegre olmasidir. Bir kez yüklendiginde bu sahip oldugunuz adres girisi tür karistirmaya baslar ve kolayca girmek ve mümkün olan en hizli sekilde adreslerini saklamanizi saglar. Bir çagri merkezi, bu ortalama arama süresi asagi getirir ve verimlilik ve müsteri memnuniyetini daha yüksek oranda saglar. Ne böyle bir yazilim daha var size kismi adresleri, ya da yanlis pin kodlari veya hatta sokak adi yazimlar konusunda endiselenmenize gerek yok olacaktir. Her sey çapraz teyit edilecektir girmis ve bu depolanan herhangi bir yanlis bilgi önler.

Ancak, veritabani kalitesini korumak için akilda tutulmasi gereken bazi ipuçlari vardir. Yapmaniz gereken ilk sey bir veri kalitesi stratejisi düsündüm ve uygulamaya olmasi. Yanlis veri girisi veya eski veri girilmesini önlemek için yerinde bir yorum sistemi var. Eger veritabani üzerinden gittiginizde, size nokta hatalarin tür gelisen bir desen göreceksiniz. Dosyalarinizi genelinde bu hatalari için kontrol ettiginizden emin olun. Eger yeteri kadar insan gücü bu tamamlamak zorunda olmamalidir Bunun için harici bir sirketin hizmetleri kiralayabilirsiniz.

Tüm yinelenen kayitlari ortadan kalkar emin olun. Bu veriler kaynakli olabilir yerden birden yerleri nedeniyle artis egilimindedir. Çogaltma düzenli bir tehlikedir. Bu tür birden çok kayit aslinda bir sirketin verimlilik zarar verebilir. Yerine en kisa sürede veri girildiginde bir dogrulama islemi olan bu adimi olmamasi kaynaklanan sorunlarin çogunu keser. Bu belli araliklarla ve veri güncellemek için her zaman önemlidir.