güvenli ve etkili bir sekilde bilgisayarinizdan casus yazilimlari kaldirmak için nasil.

Çogumuz bu birden fazla vesileyle ne oldu. Bir sey bilgisayarinizla, olmamalidir bir sey ile dogru degil bu duygu bilgisayariniza süzüldü oldugunu. Daha önce hiç var nerede bilgisayarin normalden daha yavas çalisiyor fark etmeye baslar, garip pop-up up gösteriyor. Eger istemeden bazi casus yazilim indirdiginiz olasiligi vardir. Yani bilgisayarinizi casus yazilimlari kaldirmak nasil?

Artik bilgisayarinizda kötü amaçli yazilim sahip oldugu en yaygin ve belirgin isaretlerinden biri tarayicinizin internette ariyor ne tamamen ilgisiz olabilir ürünler için reklam ile bombardiman baslar oldugunu. Bazen bir program yüklemek olabilir ve casus yazilim ayni zamanda sizin bilginiz veya izniniz olmadan bilgisayariniza yüklenir.

Bu yazilimin ana amaci, bu kötü amaçli yazilim olusturdugunuz insanlar satan ne olursa olsun ürün satin almak için elde etmektir. Bu kötü amaçli programlar olusturmak olanlar da bu ayni programlar için tedavi satan olanlar oldugunu teoriler vardir. Bu ya da dogru olmayabilir olsa da, soru her zaman bilgisayarimdan casus yazilimlari kaldirmak nasil olur?

Yapabileceginiz ilk seylerden biri bir sistem geri alma veya sistem geri yükleme oldugunu. Eger bu yapilirsa casus yazilim sistem üzerine var ve bilgisayariniza casus yazilim ücretsiz olacak önce, bilgisayarinizi önceki bir zaman geri dönecektir. Çogu zaman, casus yazilim programi, sistem bu teknik çalisir neden olan programin kendisi geri ayridir. Bu her zaman Ancak çalismiyor ve sadece koruma için bu teknigi güvenmek iyi bir uygulama degildir.

Spyware önlemek ve kaldirmak için en etkili yollarindan biri özel olarak kötü amaçli yazilim hedefleyen bir programi yüklemek ve kaldirir etmektir. Bu program ile bilgisayarinizi tarayabilirsiniz, casus yazilim veya diger kötü amaçli yazilim tespit ve sonra kaldirildi. Bu güvenli ve etkili bir sekilde bilgisayarinizdan casus yazilimlari kaldirmak için nasil.