ATI Radeon ™ 8500 serisi – 3d oyun düskünleri için yeni bir ufuk çizgisi

AMD – Grafik teknoloji cihazlar olustururken en önde gelen ve önemli üreticilerinden Dünyanin biri. Biz tüm çocuklar sadece bile yetiskin büyük 3 boyutlu oyunlar, özellikle FPS oyunlari kendilerini düsündürücü oldugunu farkinda olarak. Bu nedenle bu akim siçrama oyun düskünleri için son 3D ortamlarda oynamak için uyumlu verimli ve markali donanim gerektirir. Yükseltilmis teknoloji geçmiste teklif edildi ancak tüm premium özellikler ATI Radeon ™ 8500 yonga seti olarak hazirlanmis olmasina ragmen. Bu sürücüler etkili ilk kisi shooter ve diger üç boyutlu oyunlar ile basa çikabilirim.

ATI Radeon ™ 8500 yonga seti DirectX 8.1 özellikleri ve ayni zamanda degistirilebilir bellek yapilandirmalari destek gibi kullanisli özellikleri çok çesitli gelir. Bu dijital formatta oyun daha fazla deneyime sahip saglar. Hayat nesneleri içine dalmis ve ‘TruForm’ teknolojisi ile daha çekici görünmektedir. Bir baska teknoloji sonraki seviyeye bilgisayar tarafindan olusturulan görüntü alir saniyede 10’dan fazla GB bellek bant genisligi ile ‘Pixel Goblen’ dir. ATI Radeon ™ 8500 yilinda yüksek çözünürlüklü piksel shader ile vurgulanan akilli Shader teknolojisi yerlestirilmistir. Tüm görsel eserler yongasetinin ‘SmoothVision’ yetenegi iptal edilecektir. Bu nedenle, tüm bu üstün özellikleri ATI Radeon ™ nitel görüntüleri, hiz ve performans için tüm arasinda en iyi 8500 yonga seti yapar. Üstelik o da gelecekte üçüncü parti uygulamalari desteklemek için hazirlanmis oldugunu.

Oyun sistemi ile tüm meraklilari için, ATI Radeon ™ 8500 yonga seti ideal en iyi alternatiftir. Bu tüm sik ve çok popüler ilk kisi shooter dahil olmak üzere müthis 3D oyun ortami render sisteminin performansini artirir. Yongaseti bile fiyat detayli faydalari ve sirket da bir daha önce hiç 3D ekran sunuyor PC’nizin tam entegrasyon saglayan bir benzersiz tasarlanmis yonga seti saglamistir göre nispeten daha azdir.

ATI Radeon ™ 8500 3D oyunlar veya grafik tasarimi bagimlisi Freak radikal her oyun için farkli grafik yonga oldugunu.