üst emr saticilari elektronik tibbi kayitlari fayda saglar ki

Onlar faydalari genis bir dizi teklif çünkü daha fazla hastane elektronik tibbi kayitlari dönüyor. Üst EMR saticilari elektronik dosyalar antika kagit muadillerine göre daha sunmak için çok daha fazla oldugunu söylüyorlar. Bu tür kayitlari kullanarak üst avantajlari nelerdir?

Bu dosyalarin ilk önemli yarar bir erisebilirsiniz hangi hizidir. Dünyanin her zamankinden bugün daha bagli, bu yüzden birkaç saniye içinde gerekli dosya almak bir elektronik sistemi kullanmak mantikli oldugunu. Doktorlar hastalarina bakimi daha fazla vakit geçirmek mümkün olacak ve daha az zaman bir tibbi kayit bulma endisesi.

Sistem elektronik oldugu için, artik dosyalari saklamak için yer bulma konusunda endiselenmenize gerek. Bu, baska amaçlar için artik kullanabilirsiniz tesis alani yeraldigini, kaydetmek mümkün olacak. Farkli tesisleri kopyalarini veya bir doktor kayit mekik olmadan ayni dosyaya erismek mümkün olacak. Buna ek olarak, üst EMR saticilari size tibbi kayit kaybetme birisi hakkinda endiselenmenize gerek asla söylüyorlar.

Elektronik kayitlari da güvenli, böylece dosyaya erisim birisi hakkinda endiselenmenize gerek yok. Onlar bir aksaklik var bu yüzden bile, hem de yedekleme dosyalari ve bir dosya dijital eter içine kaybolur, onlar hizli bir sekilde almak mümkün olacak. Kayitlar HIPAA uyumlu olan, ve tibbi fatura uzmanlari onlari sadece doktor oldugu gibi erisim mümkün olacak. Faturalama hasta için hem de tesis için büyük olan bu yöntem, daha hizli ve daha kolay olacaktir.

Seyler elektronik kopyalari ile daha hizli hareket için, ve artik kayitlari saklamak zorunda çünkü, üst EMR saticilari bu dosyalari kullanarak hem zaman olarak tasarruf söylüyorlar. Tibbi bakim maliyetleri her zaman artiyor gibi görünüyor bir süre içinde, bu herkes için harika bir haber.

Sistemleri ögrenmek kolay, ve diger avantajlari çesitli sunabilir. Eger ülkenin en EMR saticilari biri ariyorsaniz, onlar is yaptigini ne kadar ve müsterileri, sundugu ürün ve hizmet hakkinda söylediklerini görmek için kontrol ettiginizden emin olun.