pc hizlandirmak için bilgi

Merhaba, benim adim Dorothy Simmons ve ben uzun yillardir hevesli bir bilgisayar kullanicisi olmustur. Ben dizüstü bilgisayarlar moda gerçekten degildi bu yana bir PC üzerinde çalisiyoruz. Yillar içinde, ben bilgisayar bakim hakkinda çok sey ögrendim ve baskalariyla bilgimi paylasmak niyetinde. Bu yazi okumaya, mutlaka bilgisayar optimize etmek ve performansi yavaslatir zaman PC hizlandirmak konusunda bir iki sey ögreneceksiniz eminim.

Eger bilgisayarinizi kendiniz optimize etmek için çalisirsaniz, bu zorlu bir görev olabilir. Bir teknik destek sirketi ve bir teknik uzman sizin adiniza optimizasyon yapmak için izin verirseniz daha iyi olacak. Teknoloji uzmani internet üzerinden bilgisayariniza uzaktan erismek ve bilgisayarinizi hizlandirmak ve performansini artirmak için gerekli olan her seyi yapacagiz gibi çok mümkündür. Teknoloji uzmani, gereksiz dosyalari kaldirmak, sistem kayit defterini temizlemek, sabit disk birlestirmek, ve isletim sistemi ve PC yüklü olan yazilim güncellenir.

Yavas bilgisayar düzeltmek için, takip edebilirsiniz dört adim vardir. Bu eski haline varsa Öncelikle, virüsten koruma güncellemeniz gerekir. Virüs enfeksiyonu bir yavas sistem performansi arkasindaki nedenleri olabilir. Önce içinde yüklü antivirüs programi güncelleme ve sonra da tam sistem taramasi yaparak bilgisayarinizi hizlandirabilir. Bir sonraki adim gibi Bu ayni zamanda PC performansini hizlandirmak yardimci olacak ses karti, ekran karti, sabit disk, vb gibi farkli donanim aygitlari için sistemde mevcut tüm sürücüleri güncellemek içerir. Sistem hizini artirmanin bir baska yolu tarayicidan geçici dosyalari temizleme geregidir. Son yöntem sonunda sistem performansini iyilestirmede yardimci olur parçalanmis bir bellek, düzeltmek için kullanilir Disk Birlestiricisi kullanimini gerektirir. Bu düzenli araliklarla bu dört adimi yürütmek önerilir.