nasil irc günlükleri size yardimci olabilir

Eger cevaplanmasi gereken linux ile ilgili bazi sorular var çünkü hiç sorun kendinizi buldunuz mu? Bu durumda olan varsa bu sadece orada diger daha genel isletim sistemleri gibi çok popüler olmayan bir isletim sistemi olmak olur gibi, kendi basina degildir. Artik son derece popüler olmayabilir ama Linux üzerinde çalisan bilgisayarlar sahip ve hala bu konuda sorgular birçok insan var olabilir bu yüzden insanlar var.

Bu insanlardan biri iseniz, size Linux sorunlarina cevap bulabileceginiz anlamaya çalisiyorum fikir sonunda olabilir. Bunu göz önüne aldigimizda, belki çevrimiçi bazi Linux tartismalar kontrol etmek için deneyebilirsiniz. Bu tartismalar LInux bahsediyoruz insanlar sohbet günlükleri seklinde olma egilimindedir; bu günlükleri kaydedilir ve teslim edilmistir. Tüm Linux tartisma ile çevrimiçi bu web sitesini ziyaret edebilir ve tema d sansini tüm gezip olabilir, bu sohbet günlükleri sorularinizi çözüm bulmak mümkün olabilir. Ancak bu sohbet sadece baska bir zaman LInux ilgili ve hiçbir sey konusmak günlükleri hata yapmazlar. Bu web sitesi Ubuntu ilgili sorulariniz var bu insanlar tarafindan alsi kullanilabilir.

Burada Linux tartismalar bulacaksiniz, bir kesinlikle de bazi Ubuntu tartismalar bulabilirsiniz. Yine, Ubuntu gibi mevcut diger isletim sistemleri gibi yaygin yüzden onlar hakkinda kesfetmek herhangi bir bilgi ikramiye isabet gibi bu yüzden oldukça az olabilir hakkinda bilgi. Degildir Bu sohbet günlükleri biraz daginik oldugu gibi bir tepsi size elle bu bilgileri için expet için uyardi gerekir. Gerçekten sohbet günlükleri okumak gerekir ancak ar istediginiz çözüm bulmak için esure kadar sohbet insanlar gerçekten kendi seyler biliyorum. Eger Unix veya Fedora gibi seyler ile ilgili sorular, sorulariniz için asnwers bulmak için thes echat günlükleri yararlanmak için çekinmeyin artik olmalidir.