kayit düzeltme ile kayit hatalari kurtulmak

Bu tür olaylar Nedenleri

Tamamen sabit disk ve Windows kayit düzeltme sistemi kendi iz birakarak kaldirildi asla deneme sürümünde bazi özellikler diye bir sey yok.

Bu, makineden herhangi bir yazilim kaldirma zaman bu ek ve gereksiz bilgi hala bellekte gezinen sabit disk alani kaplayan son derece inandirici oldugunu bir gerçektir. Yavas start-up, çok düsük performans ve ek hata mesajlari ile isletim sisteminin bozulmasi ile sonuçlanir.

Sorun Tespit

Mevcut en son istatistiki verilere göre, bu bilgisayarlarin yaklasik% 92 hatali bilgisayara neden bu güvenli olmayan veya bozuk dosyalari, sahip oldugu sonucuna ulasilmistir. Yani temel sorgu tür sorunlarin bilgisayarda meydana yapmak neden?

Herhangi bir program yüklü veya bilgisayar windows kayit sistemi her çikarildiginda bozuk veya parçalanmis hatalari, dolu olur. Bir kayit sistemi sorunu en yaygin hatalari ortaya çiktiginda bir bilgisayar karsilastiginda oldugunu:

Gereksiz tarayici madde
Nadas ve eski Baslat menüsü nesneleri
Gereksiz veya kirik kisayollari veya dogrudan baglantilar
Bozuk uygulama programlari ve dosyalari
bozuk aktif x / com ürün
Klasörlerle Eski DLL
kayit defteri bütünlügü

Neredeyse hiç bitmeyen bir listesi ve bize en uygun bilgi ve bilinç eksikligi ama simdi onun çözüm duymak. En iyi windows kayit düzeltme sistemi aramak için hatirlanmak isaret:

Bir iptal islemi için uygulanan her zaman bu derhal kesilmelidir
Windows kayit düzeltme sistemi çok hizli ve etkili olmalidir.
Kayit düzeltme ekonomik ve yeterli layik olmalidir.
Bu kullanisli eklentileri saglamalidir

Tüm bu gereksinimleri ayni anda karsilandiginda iyi anlasma ve size sorun sabit alabilirsiniz.