aglari sanallastirma nasil etkilendigini

Eger ne kadar bugünün geleneksel sunuculari atil tipik bir ag olan göz önüne aldigimizda, bu sanallastirma teknolojisi bilgisayar endüstrisinin gelecegi için ne kadar faydali açiktir. Ne yazik ki, birçok kurulus düzgün sanallastirilmis aglari izlemek nasil degerlendirmek için basarisiz. Öncesinde bazi ön planlama daha sonra zaman ve bas agrisi çok kaydedebilirsiniz.

Geçmiste, bir ag profesyonel ag etkinligini bir göz tutmak için güvenlik cihazlari veya izleme sunucularini kullanabilirsiniz. Bu kabul edilebilir, ama her sey simdi sanallastirilmis ortamlarda ön plana geliyor diger alternatifleri dikkate almak en iyisi oldugunu teknoloji dünyasinda çok hizli bir sekilde degisiyor.

Izleme oldukça yalindir kadar geleneksel aglar cihazdan cihaza iletisim. Buna karsilik, sanal ortamlarda bir veya birkaç cihaz üzerinden bir sanal makineden baska bir iletisim. Bu nedenle, ag tüm dogru bir resim elde etmek için size fiziksel ve sanal aglar izlemek çözümler arastirmak gerekir.

Sanal ortamlarda çalisan cihazlar bakarken, ayni zamanda farkinda olmak denemek gerekir birçok farkli sanal makineleri tek bir cihaz, muhtemelen donanim ve yazilim arasindaki yazilim soyutlama katmani var olabilir güvenlik açiklari üzerinde çalisan ile. Sen VM güvenli degil sadece emin olmak için gerekiyor, ama ayni zamanda onlarca veya ayri ortamlarda belki yüzlerce ne olabilir çalisan makinelerin farkinda kalmak zorunda.

Bu yüzden her iki yönde gider ve tüm bu dogru yönetmek için size bütünsel ag performansini izlemeye olanak saglayan gelismis bir çözüm olmasi gerekir. Ag yönetimi