avi video dönüstürücü ile yagmurluk mp4 avi videolari dönüstürmek nasil

MP4 formatinda yaygin bir avi dosyasi var, iPod nano, iPod touch, Apple TV, iPad, iPhone, hatta en son iPhone 4, vb gibi tasinabilir oyuncular çok ile günümüzde kabul ve tasinabilir oyuncu izlemek istiyorum edilir Eger MP4 çalarlar ile uyumlu olmasi için MP4 için AVI dosyasi dönüstürmek gerekir. MP4 diger formatlar daha Mac sistemi daha iyi çalisir çünkü bu Mac kullanicilari için özellikle yararlidir.

Özel Mac OS X için tasarlanmis Mac için MP4 Converter, MP4 çogu video formatlarini dönüstürmek için ayrilmistir. Disinda Mac MP4 AVI dönüstürme, ayni zamanda Mac MP4 diger popüler formatina dönüstürebilirsiniz. Son sürümü Snow Leopard için tam destek vermektedir. Ücretsiz, indirmek program, açik video çalistirmak, dügmesine dönüstürme vurdu ve bir kahve molasi içinde MP4 video olsun!

Ücretsiz Mac Mac için MP4 Converter bu AVI indir, dogru sürümü seçin ve çift çalistirmak için tiklayin.

Adim 1: dosyalari yükleyin ve Çikti Biçimi seçin
“Dosya Ekle” vurmak ve açilan listeden avi video seçin. Video çok sey var ve hepsini dönüstürmek istiyorsaniz, sadece tüm dosyalari seçin. sonra “Format” tiklayin ve “MPEG-4 Film (*. mp4)” seçin. “Ayar” vurmak ve varsayilan degerleri kontrol edin. Elle giris tüm degerleri de olabilir. Tam bir MP4 dosyasina birlikte birkaç klipleri katilmak istiyorsaniz, sadece “Bir birlestirme” küçük kutuyu isaretleyin.

Adim 2: çikti MP4 dosyalari için AVI videolari düzenleyin
Birkaç halinde video bölmek, ya da “Trim” bu elde etmenize yardimci olacaktir basarak, favori parçasi kesip dönüstürmek istiyorsaniz. Küçük üçgen simgesini sürükleyerek sayesinde, baslama saati ve Bitis video klibin Zaman ayarlayabilirsiniz. Her seyi ayarladiginizda, “OK” tusuna basin ve en sevdiginiz parçalari daha sonra dönüstürmek olacaktir.

Eger bazi özel efektler eklemek istiyorsaniz, sadece “Etkisi” üzerine tiklayin. Burada Parlaklik, Kontrast, Doygunluk ve Ses ayar yapabilirsiniz. “Filtreler” üzerine tiklayarak video üzerine özel efekt ekleyebilirsiniz.

Adim 3: mac mp4 avi dönüstürmek.
Son ve en basit adim: “dönüstürme” ve Mac MP4 AVI dönüstürme baslatmak tiklayin. Gerçek zaman dönüstürme orijinal video uzunlugu ve büyüklügüne baglidir.