tablet pc sürekli pazar kazanan

Eger hantal ve agir bilgisayar bakarak yorgun, ve daha, tasinabilir hafif ve sik bir sey için gitmek istiyorsaniz, o zaman bu bariz sey akla bir laptop geliyor. Ama, orada da daha iyi bir seçenektir ve Tablet PC denir.

Tablet PC’ler piyasada en son teknolojik oyuncaklar vardir. Bir kaç yil önce tanitilan, ancak bunlarin tüketiciler ile asinalik kazaniyor artik sadece. Olmustu ragmen Simdi-bir-gün bu kayrak seklinde PC’ler bir üst ile ayni fiyata piyasada mevcuttur daha fazla ve daha iyi özelliklere sahip, dizüstü bilgisayar arasinda degismektedir. Bu hareket sürekli olan profesyoneller için en iyi seçenektir. Bir günde için ‘toplanti hop’ birkaç kez sahip bir turne is veya yöneticileri olan Uzmanlari su balik gibi bu sik PC’ye almis. Çakmak ve bir dizüstü bilgisayar (bu sadece iki üç kilo agirliginda) daha küçük, bu hareketlilik kolaylastirir.

Kullanimlari ragmen, sadece üst düzey yöneticileri arasinda popüler. Dizüstü bilgisayar fiyatlari asagi geliyor muhtemelen düsük seviyelerde uzmanlari hala, dizüstü bilgisayar tercih ederim. Ikinci faktör daha küçük bir klavye ya da dijital kalem kullanarak yine de rahat degildir olabilir. Muhtemelen, en önemli faktör agirlikli bir masa is ve sinirli hareket var uzmanlari, bir tablet PC programi hissetmiyorum olmasidir.

Buna ragmen, bir tablet PC yavas yavas ve sürekli piyasada varligini kayit ve giderek yöneticileri arasinda popülerlik kazaniyor. Yasamin çesitli kesiminden satis elemanlari, doktorlar, ögrenciler, arastirmacilar ve daha birçok kisi onun avantajlari uyaniyor. Bu son isletim sistemleri her türlü destekler ve not almak için bir dizüstü bilgisayar gibi kullanilabilir.

En büyük avantaji her yerde kolayca yapilabilir oldugunu ve düz bir yüzeye ayarlanmasi gerekmez. Bir kitap gibi elinde tutarak ve dijital kalem bunun üzerine yazmak için siradan bir kalem gibi kullanilabilir tarafindan kullanilabilir. Bazi PC’lerde bile parmak menüleri seçin ve belirli islevleri gerçeklestirmek için kullanilabilir.

Tablet PC tek bir gadget birlikte güzellik, stil, düzgünlük ve yarar getiren teknoloji etkileyici bir parçasidir.