rundll32 exe hatayi düzeltmek

Bir Rundll32.exe hatasi aliyorsunuz? Rundll32.exe düzeltmek ister misiniz? Aslinda düsündügünüzden daha kolay bir çok sey var. Sorun onarmak için çalisirken, boyun bir agri olabilir ragmen olmamali ¡¯ t olmak. Biz Rundll32.exe düzeltmek için ögrenme olsun önce, bu konuda biraz arka plan ögrenmek gerekir.

rundll32.exe nedir?

Rundll32 windows isletim sistemi için çok önemlidir. Bu dll dosyalari çalistirir ve sistem bellegi kendi bilgi koymak. Bu dosya olmadan bilgisayarinizi sadece gevsek ve istikrarsiz olacaktir.

Rundll32.exe C bulunur: \ windows \ system32. Ayrica bu konumdan çalisan olup olmadigini kontrol edebilirsiniz. Eger degilse, o zaman gerçek Rundll32 degildir. Trojan, Worm, Backdoor ve diger birçok kötü amaçli yazilim Rundll32 olarak kendilerini gizlemek. Onlari bulmak, daha fazla zarar çünkü daha önce hizli ondan kurtulmak gerekir. Bu makalenin sonunda iyi bir antispyware almak için baglantilar bulabilirsiniz.

neden rundll32 hatasi gidiyor?

Bilgisayarinizi virüs, Truva veya diger kötü amaçli yazilim bulasmis ve çikardiktan sonra bilgisayarinizi eskisinden daha yavas çalisir. Ise Ayrica bilgisayarinizla birlikte birçok hata ve sorunlari fark. Sizin Rundll32 bu kötü amaçli yazilim tarafindan zarar görmüs olmasidir.

Virüs ve malware zararlarin sadece nedenleri degil. Program ve donanim eklemek veya kaldirdiginizda, Rundll32.exe zarar olacagini hafif bir sans var.

Rundll32.exe Hata düzeltmek için?

Eger sahte Rundll32.exe belirtileri bulamazsaniz, o zaman hemen rundll32.exe düzeltmek gerekir. Bu durumda C bir kopyasini bulmak için deneyebilirsiniz: \ windows \ system32 \ dllcache veya C: \ windows \ ServicePackFiles \ i386. Onlari bulursaniz, size C kopyalayabilirsiniz: \ windows \ system32 klasöründe. Bu sorunu çözecektir.

Bunlari bulamazsaniz pencere yeniden deneyebilirsiniz. Ancak yükleme pencereleri ve donanim gerçekten zaman alicidir. Ayrica Rundll32.exe hatasi ugrak daha sonra geri gelecek. Daha sonra tekrar pencere yeniden yüklemeniz gerekir …

Neyse ki kayit defteri temizleyici programi kullanarak kolayca simdi Rundll32.exe çözebilirsiniz. Ücretsiz olarak bilgisayarinizi tarar ve bilgisayarinizda ne hatalari görmek için kullanabilirsiniz. Günümüzde, milyonlarca insan otomatik olarak düzenli olarak hatalar onlarin PC temiz ve ayni zamanda bilgisayarinizi optimize kullanabilirsiniz. Hepsi Bir Hata ücretsiz ve hizli PC yasiyorsaniz.