kernel32 dll hatayi düzeltmek için nasil

Hata 1706 Windows Installer Hata 1706 için bir kisaltmadir, herhangi bir Windows programi yüklediginizde bir Microsoft hata iletisi olusturulur olarak bilinir. Bu hata, bu dosyalari kendi yapilandirmasina olmadigini gösterir.

Bir programi yüklerken, Windows Installer Hata 1706 bulabilirsiniz. Kurulum zamanindan önce sona erdirilebilir veya yükleme sirasinda önemli bir hata olabilir. Windows Installer yüklemeye çalistiginiz yazilim uygulamasi yapilandirmak için kaynak dosyalari baslayamaz çünkü Windows Installer Hata 1706 olusur. Bu dosyalar eksik veya bozuk olabilir. Tipik olarak, orijinal MSI kurulum dosyalari ‘C önbellege alinir: yükleme baslamadan önce winntInstaller dizin. MSI dosyasi uygunsuz önbellege alma çok, hatalarin önemli bir nedenidir.

Bu olusabilir bazi nedenleri vardir:

* Windows Installer taksit çalistirmak için kaynak dosyalari bulamiyor.

* Eger gerçekten programin kaynak konumu ¡¯ kurulum dosyalarini saglamak için Windows Installer tarafindan istendiginde olan CD-ROM, gelen Kurulumu çalistirmak için çalisiyoruz.

* Eger kurulum çalistirmak için çalistiginiz için Program aslinda artik mevcut degil ag yönetimsel yükleme, ile kuruldu.

Yükleyici CD yolunu saglamak için ister zaman * Sen Iptal dügmesini tiklatin.

* Bir uygulamayi kaldirmak için çalisirken, Bakim modunda ya da zaman.

Yazilim yamalari ve diger küçük yükseltmeleri yüklerken * Çogu zaman, hata görüntülenir.

Windows Installer hatasi 1706 düzeltmek

Hatasi 1706 neden çesitli nedenleri vardir bu yana, bu sorunu çözmek için kabul edilmesi için yöntem tanimlamak zordur. Bilgisayariniza zarar vermeden kurulum 1706 hatayi ortadan kaldirmak için bir tavsiye begenilenler kayit defteri temizleyici tercih, sadece yükleyici hata 1706, performans düzeltemez emin gizlenmis errors.Be ögrenmek için bilgisayarinizin ücretsiz bir tarama çalistirmak için Bilgisayarinizin da gelistirilebilir.