kayit hatalari – onlar hakkinda ne yapabilirim

Eger açiklanamayan, Windows donuyor, hatalari ve sistem yavaslamasi deneyimli varsa, bunlar kayit hatalari neden oldugu yüksek bir sans var. Windows kayit defteri hatalarini tüm sistemi asagi çekmek ya da isletim sistemine garip sorunlari tanitmak potansiyeline sahiptir.

Windows merkezi bilgilerin merkezi bir depo olarak, Windows kendisi ve diger birçok uygulama tarafindan hem kullanilan, kayit sisteminin önemli bir parçasidir ve optimal düzeyde gerçeklestirmek gerekiyor. Ancak, ayni zamanda sik sik yazilim tarafindan istismar edilmektedir. Eski bilgiler ve hatalar çogunlukla kullanicinin hatasi olmaksizin, kayit içine tanitildi. Windows ve diger yazilim yazmak ve içine ve kayit verileri çok okuyun. Yanlis veya eski veri tanitildi zaman, kayit veri istenmeyen oldugunu söylüyorum hiçbir sekilde vardir, ve uysalca saklayin.

Sorun bilesik için, casus yazilim ve virüs, sistem performansini düsürür ve izlerini gizlemek için kayit içinde kendileri hakkinda bilgileri tutmak. Casus yazilim temizleyicisi kendileri hakkinda casus eklediginiz bilgi kaldirabilirsiniz, ancak tanitti kayit hatalari tamir edemez. Kayit hatalari tespit ve kayit optimize etmek için, daha özel bir araç gereklidir.

Windows PC’nizde meydana gelen sorunlari gözlemlemek, hemen bu sorunlari gidermek için harekete geçmesi tavsiye edilir. Aksi takdirde, bu sorunlari bilesik ve veri bozulmasi veya kaybina neden olabilir. Bu tür hatalari gidermek için kayit defteri temizleme yazilimi kullanabilirsiniz. Kayit defteri temizleyici tüm veritabani geçmesi ve hatalari aramak ve daha sonra sizin için onlari düzeltmek. Bu otomatik ve güvenli, ama daha kapsamli iyi bir temizleyici bulmak için çok önemlidir.