iyice istenmeyen programlari kaldirmak istenmeyen yazilim gücü kaldirabilirsiniz now_

Bilgisayarinizda gereksiz programlari ve dosyalari kesinlikle bilgisayarinizi yavaslatacaktir. Programlari kaldirarak bizim bilgisayar performansini korumak için temel bir beceridir. Ben bilgisayarinizda istenmeyen yazilim kaldirma zorlama hakkinda benim harika bir deneyim paylasmak istiyorum.

Alani serbest birakmak için bir çok seçenek vardir. Her seyden önce, bize yazilimini kaldirmak için en yaygin sekilde gözden geçirelim.
1. Baslat menüsünden, Ayarlar’i seçin ve sonra Denetim Masasi’ni tiklatin. Çift tiklatin Program Ekle / Kaldir simgesini. Eger Ekle / Kaldir kaldirmak ve tiklayin istediginiz programi seçin.
2. Baslat menüsünden, Programlar veya Tüm Programlar’i seçin. Eger kolaylastirmak için istediginiz programi için klasörü bulun. Genellikle, görüntülenen menüde bir kaldirma seçenegi göreceksiniz.

Bu temel yolu ek olarak, bazi programlar ve dosyalar önce belirtilen iki konu kaldirilamaz çünkü, bir program veya bir dosya kolaylastirmak için baska yollar elde gerektigini düsünüyorum. Bunun çesitli sebepleri vardir, örnegin, kaldirmak istediginiz programi casus-ware bir özelliktir kapali istenmeyen program ile ilgili tüm islem bilgisayarinizda tamamen yüklemek degil, degildir. Bu arada, iki sekilde istenmeyen yazilimlari ile ilgili tüm veriler tamamen silebilirsiniz garanti yok bahseder. Bu yüzden bize bu sorunu çözmek için yardimci olmak için daha iyi ve basit bir yol gerekir. Ben güçlü bir kaldirma araci en iyi çözüm olduguna inaniyorum.

Güvenilir bir kaldirma araci genellikle gibi, zor yazilim kaldirma artik tarama ve tamamlanmamis kurulum kaldirma ve benzeri zorunlu islevleri saglar. Ben iyi Kaldirma Araci istenmeyen programlari kaldirarak üzerinde güçlü bulundu. Çok, sorunlari çözmek umuyoruz.