Maruti filo yönetim sistemi

Müsteri

Müsterimiz Maruti Udyog Limited (MUL) yaklasik iki yildir Hint otomobil pazarinin lideri olmustur, resmi bir giris, Japon Suzuki Motor Corporation bir yan kurulusu ihtiyaci yoktur.

Arka plan

Kiralama ve iki ürün olarak Filo Yönetimi ile iliskileri yönetimi yaklasimi kullanarak MUL araçlarin kurumsal satis kolaylastirmak için, MUL N2N Filo Yönetimi Çözümü adli bir hizmet baslatti.
Sigorta sirketi, yedek araç servis saglayici ve insan gücü servis saglayici MUL gibi diger servis saglayicilar ile kravat ups ile hizmet bir bütün gam ile son müsteriye ortak bir yüz sundu.
Uçtan uca yedekleme / gibi aracin ömrü boyunca çözümler: Leasing, Bakim, Kolaylik hizmetleri ve Yeniden Pazarlama MUL tarafindan sunulan önemli hizmetlerin bazilaridir. MUL IT kendi N2N Filo Yönetimi çözümü için destek gerekli saglamak için Ikili Anlambilim seçin.

zorluklari

MUL tüm ortaklar, müsteriler ve ilgili MUL departmanlar için, ortak bir platform seklinde, tam bir B-2-B çözüme ihtiyaci vardi. Ve bu hizmeti birden çok kurulus, güvenlik ve veri güvenlik arasindaki etkilesim ve veri alisverisi dahil, çünkü önemli hale geldi – MUL açisindan degil, ayni zamanda is ortaklari ve müsteriler için degil sadece. Ayrica, siki performans kriterleri ve son basvuru tarihleri ??projede yer alan diger sorunlar vardi.

çözelti

Titiz bir gereklilik ve is süreç analizi sonra, Ikili Otomobil Filo Yönetim Sistemi sekil geldi.

Farkli kullanici [müsteriler, ortaklar, saticilar ve MUL] kendi ihtiyaçlarina göre modülleri kullanin böylece sistem modüler bir mimari dayaniyordu. Ölçeklenebilirlik, güvenlik ve esneklik tasarimi ve sistemin gelistirirken göz önünde bulundurulmasi önemli sorunlari vardi.

yararlari

Ikili Filo Yönetim Sistemi satin alma, bakim, sigorta, kaza, kurtarma ve pazarlama da dahil olmak üzere araç filosunu, kapsamli izleme yetenekleri ile sirket saglamistir.