hd mkv blu ray m2ts dosyalarini dönüstürme

MKV Converter M2TS Pavtube kullanicilar mkv için m2ts dosyalari dönüstürmek için en iyi ve kolay kullanimli bir araçtir. Bu M2TS dosyalari Blu-ray diskler alinan, ya da AVCHD kameralar / kameralar tarafindan yakalanan erisim yetenegine sahiptir. Mkv dönüstürme yazilimi m2ts senkronizasyon sorunlari disinda, ses ve video getirmek asla Sync teknolojisi mükemmel ses ve video bulunmaktadir. Asagidaki kilavuz ayrintili MKV Converter M2TS ile MKV M2TS dönüstürmek için nasil söyler.

Adim 1: Baslamak
Pavtube MKV Converter M2TS çalistirin ve AVCHD M2TS dosyalarini yüklemek için dügmeye “Ekle” butonuna tiklayiniz.

Toplu dönüstürme desteklenir, böylece bir seferde mkv için birden fazla m2ts dosyalarini dönüstürebilirsiniz. Ister tek bir MKV dosya içine birkaç M2TS dosyalari birlestirmek varsa, hedefi gerçeklestirmek için “bir dosya birlestirme” onay kutusunu isaretleyin olabilir.

Adim 2: çikis biçimi olarak MKV seçin
Çikis biçimi olarak MKV seçmek için “Biçim” ve açilir menüsüne tiklayin. MKV için m2ts dönüstürmek için, “Ortak video”> “MKV (Matroska) video (. * Mkv)” takip edebilirsiniz, siz “HD Video”> “MKV HD Video (* izleyin HD MKV gerekir m2ts dönüstürmek mkv. ) “.

Adim 3: Gelismis ayarlari
Mkv için m2ts dönüstürmeden önce, MKV Converter M2TS Pavtube çikti dosyasi kalitesi özellestirmek için ses ve video parametrelerini ayarlayarak kullanicilara saglar. O zaman codec, en boy orani, bit hizi, kare orani, örnekleme orani ve ses kanali (5.1 kanal kullanilabilir) dahil olmak üzere asagidaki pencere tüm parametreleri ayarlamak mümkün, “Ayarlar” dügmesine tiklayin.

Adim 4: mkv için m2ts dönüstürme
Büyük dügme mkv için m2ts dönüstürme baslatmak için “Convert” butonuna tiklayiniz. Dönüsüm tamamlandiginda, zahmetsizce son çikis MKV dosyalarini almak için ana arayüzü altindaki “Aç” butonuna tiklayabilirsiniz.