Windows 7 kayit defteri temizleyici – düzgün çalistigindan emin olmak

Hiz dramatik bir artis disinda, Windows 7 birçok yeni özellik vardir. Çünkü bu donanimlari, Windows’un önceki sürümlerinde çalistirmak için yazilmis yazilim Windows 7 çalismayabilir. Bu isletim sisteminin iç çalisir kayit defteri temizleme yazilimi, için de geçerlidir.

Önemli bakim islemleri Windows, düzgün çalismasini saglamak için böyle bir yazilim ile Windows kayit defteri üzerinde yapilir. Windows kayit defteri ne oldugunu emin olabilir. Windows bilgisayar ve yazilim hakkinda önemli veri tutar ve isletim sisteminin düzgün islemesi için gerekli olan yerdir. Kayit sisteminin kalbidir. Windows kayit defteri zarar görmüs veya bozuksa düzgün çalisamaz ve genellikle bilgisayar bile baslatilamiyor.

Bir bilgisayar kullanildiginda, hem de yazilim sisteme eklendiginde, kayit boyutu büyür. Veri ondan kaldirilir ve kayit defteri yavas yavas sisirilmis olur almaz. Giderek daha sorunlu kayitlarini içerir gibi, bilgisayar hizi asagi sürüklenen alir ve hatalari göstermeye baslayabilir.

Kayit defteri temizleme yazilimi kayit yag disari silmek için yardimci ve geri bozulmamis ve fonksiyonel durumuna tekrar getirebilir. Ancak, yazilim kullanmakta oldugunuz Windows sürümü için ilgili olmasini saglamak için son derece önemlidir. Windows 7, bugüne kadar en gelismis Windows sistem, diger Windows sürümleri eksikligi kayit defterinde bilgileri yer alir.

Bir kayit defteri temizleyici için yaklasik baktigimizda, Windows 7 destekleyen kontrol etmeyi unutmayin. Windows 7, sadece çok emin olmak için.