e-posta virüslerine karsi outlook express güvenligini nasil

Eger kabul olsun ya da olmasin, Outlook Express ofis ve kisisel kullanim için birkaç dostu özellikleri ile e-postalar göndermek ve almak için en kolay biridir. Öte yandan, bu kullanici aktif olarak açti bile önce önizleme bölmesinde yeni mesajlar görüntüler olmasi nedeniyle e-posta virüs için favori bir hedeftir. Durumda, yeni bir mesaj virüs kodu içeren, varsayilan olarak sistem zarar verecektir. E-posta virüslerine karsi outlook express güvenli ögrenmek için okumaya devam edin.

Virüslere karsi Outlook Express güvenligini ilk kolay yolu Yasak Siteler Bölgesi için ekran transfer etmektir. Sen bilmiyor olabilir ancak varsayilan olarak, Outlook Express Internet Explorer standart web siteleri için yaptigi gibi web-etkin e-posta mesajlari görüntülemek için ayni güvenlik ayarlarini kullanir. Sen> Seçenekler> Güvenlik> Yasak Siteler Bölgesi Araçlar gerekiyor> Tamam.

Bu virüs gelistiriciler için özgürlük bir çok teklif Yasak siteler bölgesi ayarlari degerlendirebilir. Belki de, bu Outlook Express hesabi için virüs saldirilari önlemek amaciyla siki bu ayarlari gereken nedenidir. E-posta virüslerine karsi Outlook Express güvence baska kolay yolu ne virüs veya spam için bir mesaj ya da uyari mesaji aldiginizda almak için en iyi eylemdir bilmektir?. Ayrica sistem korumak için kaliteli bir antivirüs araçlari kullanabilirsiniz ve bizim bölüm indir güvenlik yazilimi ziyaret ederek onlardan bir demet bulabilirsiniz

Size veya bir virüs olmayabilir, komut dosyasini çalistirmak için istenecek ve derhal hiçbir ile cevap gereken bir komut dosyasi içeren bir mesaj aldiginizda, unutmayin. Bir persona € ™ s adres-kitap her adrese kendilerini göndererek virüs çalismak unutmayin. Ayrica, bir arkadasiniz size beklenmedik bir komut mesaji gönderiyor, bunu bulasmissa varsayabiliriz gerçeginin farkinda olmak.

Yani, simdi bu article.In durumda okuduktan sonra indir e-posta araçlari bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz e-posta istemcisi kadar caz için daha fazla araç ariyoruz e-posta virüslerine karsi Outlook Express güvenli nasil uygun bilgi var varsayalim.