yazilim gelistirme firmasi

offshore yazilim gelistirme sirketi Hindistan: özel yazilim çözümleri saglayicisi: tandoninfo.com

Tandon Bilisim Çözümleri Özel Yazilim gelistirme ve danismanlik hizmetleri taninmis bir liderdir. Yazilim ile bir rekabet avantaji yaratmak ve müsterilerimizin en degerli is ortagi olma vizyonu ile, somut is çözümleri sunmak.

Tandon Grup geç 1975 yilinda Kaliforniya’da faaliyete geçmistir. Bu baslangiç ??günlerinden beri yirmi yil, Grup sanayi ile büyüdü.

is hizmetleri

Tandoninfo tam bir is ve endüstri dünya çapinda dis kaynak çözümleri sunmaktadir. Offshore Yazilim gelistirme sirketi olan, biz Proje Yönetimi, Dis Kaynak Hizmetleri, BPO Hizmetleri, Teslime ve Uygulama Yönetimi, Test ve QC Hizmetleri sunuyoruz. Ayrica internet üzerinden müsterinin Yazilim Ürünleri veya Uygulamalar için teknik destek saglamak. Biz bir danisman SAP Business bulunmaktadir. Biz SAP B1 uygulama, Özellestirme, eklenti ürün gelistirme ve destek sunuyoruz.

uzmanlik

Biz C gibi tüm Yazilim alanlarda uzmanliga sahip, C + +, Java, VB ve diger önemli dilleri ve RDBMS. Danismanlarimiz çoklu platformlar, dil ve uygulamalarinda yetenekli ve almak çapraz egitim sürekli TIS teknolojisinin lider kenarinda kalmasini saglamak için dünya standartlarinda gelistirme tesislerinde.

TIS yeni, tam entegre is yazilim sistemlerinin akilli yazilim tasarimi, gelistirilmesi ve uygulanmasi için artan talebe yanit olarak ortaya çikti. Biz sanayi ve ticaret dünya çapinda yazilim danismanlik hizmetleri genis kapsamli bir dizi sunarak kurulusundan bu yana istikrarli bir sekilde büyüdü.

Bizim Yazilim Outsourcing ve is hizmetleri hakkinda daha fazla bilgi için http://www.web-services.tandoninfo.com bizi ziyaret edin