Ujanja technlogy kullanicilardan tepki

Ujanja Teknoloji süredir olmustur ve bugüne kadar iyi bir yanit aldi. Ülke çapinda birçok insan internetten ve dagiticilardan satin alma edilmistir. Bu birçok kisi bunu mümkün düsünmüyordu teknoloji baska bir tarafi getirdi. Bu engelledi ve dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonlari hirsizlik minimize etmistir. Müsterilerimizin çogu isadamlari, kisi ve kuruluslarin insanlarin olmustur.

Sadece bizim abone birinden bir telefon aldi geçen gün Judy çagirdi. O telefon kasabasinda bir kulüp çalindi ??nasil bize anlatiyordu. O arkadaslari birkaç ile kulüp oldu. Onlar konusuyor ve eglenmek gibi, onun arkadaslarindan birisi sadece ona telefon çalindi ??Judy anlatmak için bir metin mesaji aldi. Telefon Judy çalindi ??düsünün ama onun arkadasi tarafindan söylendi kadar o fark etmemisti. Ironik degildir. Daha sonra telefon takip ve onun telefonun nerede izlendi. Onlar daha sonra aradi ve hirsiz tehdit ona telefon yeni SIM kartin numarasini bilmeniz basardik. Onlar telefon çalan kisi tehdit degil sadece, onu telefonun nerede söyledi, o çaldi ve o da konusan o zaman nerede nerede. Onun hakli sahibine telefon dönmedi eger o tutuklandi olacagini söyledim. O korkmus ve özenli oldu.
Hirsiz hepsi bu bilgileri anlamaya basardik nasil anlamadi. Daha sonra Judy gitti ve ona telefon aldi belli bir yere telefon döndü.

Bu muhtesem yanittir ve Ujanja Teknoloji ne kadar etkili olabilir gösterir ve dizüstü ve cep telefonu sabitlemek için yazilim satin almaniz gerekir bu yüzden.