sanallastirilmis bir ag ortaminda yönetilmesi kapasitesi

Sizin ve organizasyon zaten bazi sanallastirilmis çözümleri uyguladiysaniz, net bir sekilde ag, AOS kapasitesi yönetmek mümkün olmanin önemini biliyoruz. Kaynaklari sanallastirilmis bir mimaride farkli dagitilir çünkü, kaynak tahsisi düzgün yürütmek için güçlü olmak bir sorun olabilir.

Bu, bir sorun AOS olsa da,, aslinda, Aore daha iyi bir çözüm için hareket çünkü olmasi iyi bir AOS. Don, AOT tam olarak dogru bu sekilde ag altyapilarini yönetmek için nasil ne zaman Ancak, biraz zor olabilir. Peki ne yaparsiniz?

Bir temel Sahne haddeleme almak için çok önemlidir ve bu, AOT bu ilk öncelik olmasi gerektigini yeterli vurguladi olabilir. Düzenli taban yaptigini degilseniz, su anda baslamak gerekir. Eger yazilim disinda maksimum performans elde etmek için daha az donanim kullanarak dogru disli yana, daha sik bunu bir aliskanlik haline almak istiyorum.

Yapmaniz gereken seylerden bir digeri uygulama gelistirme ve veritabani ekipleri bu iletisim oldugunu. Neden? Çünkü, sanallastirma daha az donanim üzerinde daha fazla uygulama çalismasini saglar. Bu gerçegin nedenle, uygulamalari gelistirmek ve kaynak-agir veritabani uygulamalari korumak olanlar ile yakin bir iliski olmasi gerekir.

Bu millet büyük olasilikla özel uygulama ve yapmaniz daha fazla veritabani kaynak tahsisi hakkinda daha detayli. Don, AOT bunlarin herhangi bir bilgi varsa hepsi gün boyu özel uygulama mimarisi ile çalisirken, bu uzmanlar, büyük bir varlik vardir.

Bu, ag performansini izlemek için dogru araçlari zorunludur AOS. Bir uygulama performans izleme çalisan VM çalisan yazilim takip etmek önemlidir. Sadece gününüzü berbat tek bir cihazda bir inatçi uygulama paylasimi kaynak alir gibi bu, her zamankinden daha fazla geçerlidir.

Buna ek olarak, size diger görevleri yogun çalisma yaparken masaüstünüzde tutabilirsiniz aginizin genel performansini bir pano içinde görüntülendiginden emin olmak gerekir. Bu sekilde, gibi sorunlari gelmesi (ve onlar biliyorum) hemen bunlarin üzerine olabilir. Hatta bu araçlari döngü içinde daha da tutmak için özel esik ayarlayarak problemlerde sizi uyarir olabilir!