pc islevselligini gelistirmek için yollar

Arizali bir bilgisayar sistemi herhangi bir bilgisayar kullanici basina gelebilecek en korkunç seylerden biri olabilir. Bu bilgisayar hatayi düzeltmek ve pc onarim is halletmek için bilgisayar ups asmak gidermek için en temel adimlari ögrenmek için kaçinilmaz. Bu prosedürler onlar pc tamir ve bakim ile oldugu gibi sorun giderme ile ilgili olarak çok sey var. Daha etkin bilgisayar hatalari tespit hakkinda daha fazla bilgi için, hakkinda bilgi sahibi bilgisayar onarim uzmanlari ve uzman yardimi alabilir her örme ve bilgisayar ile ilgili karmasikligi kum.

Bir kez bu uzmanlarin yardimiyla iletisim ve bosuna olacak, sen nedenleri sadece ilgili ya yazilim, donanim, veya internet olabilir fark edeceksiniz. On yil geriye, Internet bilgisayar sistemleri asagi çökmesini böyle büyük bir rol oynuyor gibi kullanilmadi, ancak Web bilgisayar kullanicilarinin genel pozlama simdi bilgisayar kullanicilari sorun giderme bilgisayar ups asmak için ögrenme gerektiren neden önemli nedenlerinden biri yapmak ve diger hatalar.

Kolayca sorun ortaya bir kez kendinizi sakin tutarak PC’nizin yavaslama, ve bu basit sorun giderme ipuçlarini takip gibi bilgisayar sorunlari önleyebilirsiniz.

Virüs enfeksiyonu için bilgisayarinizi tarayin

Bir Internet meraklisi iseniz, bilgisayariniza bir virüs enfeksiyonu temasa geçti yüksek bir olasilik var. Hatta en etkili anti virüs yazilim programi bazen gerçekten hizli virüs yama özledim, ve enfeksiyon kurtulmak için tek yolu tekrar tekrar bilgisayarinizda tarama geregidir. PC’nizden koyunda virüs ve diger siber kötü amaçli yazilim tutmak, böylece en iyi anti virüs ile anti virüs kurulum destegi ile size yardimci olmak için bilgisayarinizi destek teknisyeni konusun.

Yazilim programlari kontrol

Bilgisayariniz için yeni yüklenen yazilim programi ile bir uyumsuzluk donma olabilir. Eger sistem üzerine yeni bir program yükledikten sonra, belirli bir hata hemen geliyor basladi, bu büyük olasilikla böyledir. Bu bilgisayar hatalari gidermek için, tüm bu programi kaldirin ve isletim sisteminizi yeniden yapmak gerekir. Bu ise yaramazsa, o zaman online bilgisayar destek teknisyeni konusun. Ayni donanim aygiti bir yeni yüklenen parça için de geçerlidir.