otshot beta_ gidiyor

Otshot dijital fotografçilik alaninda devrimci bir araçtir. Bu tebrik kartlari halinde görüntüleri açin ve çerçeve içine kendi kisisellestirilmis mesaj eklemek için izin verir.

Ilk defa size fotograflarinizi içine bir mesaj eklemek ve görüntü hikayesini söyleyebilirim. Kendi fotograf üzerinde herhangi bir tebrik, imza, mesaj gönderin. Otshot da e-posta ile göndermek için görüntü optimize eder, daha iyi bir görüntüleme deneyimi için görüntü bir çerçeve ekleyin ve e-posta ile fotograf gönderme görevini kolaylastirmak. Otshot da Outlook veya fotograflarinizi göndermek için 3 tiklama deneyim yaratmak için baska bir posta uygulamasi kisileri ithal edecek: fotograflari mesaj ve grafik seçin seçin ve alicilari seçin.

Otshot da ayri bir e-posta halinde fotograflari bölmek ve size büyük boy e-posta iletisinin riski olmadan istediginiz kadar fotograf göndermenizi saglar olacaktir. Hala rahat bir ortamda çalismasi için otshot tüm yükleme görüntü izleyiciler ve editörleri ile çalisir. Otshot yüklemek için kullanimi kolay ve basitçe ve herhangi bir spyware veya adware içermez. Otshot tamamen ücretsizdir.

Tek bir tiklama ile, kullanicilar fotograf inanilmaz grafik imza ekleyebilir ve yazilim kullanim kolayligi ve basitlik saglar g-posta hesaplari ve tüm varsayilan posta uygulamalari tek aktivasyon ile çalisan, oradan atalim. Boyutu veya bant genisligi üzerinde herhangi bir endise olmadan yüzlerce fotograf göndermek. Fotograf boyutlandirma ve paylasimi için yeni bir araç bugün mevcuttur.

Otshot ile, amatör fotografçi ve profesyonel fotografçilar için hem uygun birçok EXIF ??kayit dogrudan herhangi bir fotograf bilgilerini görüntüleyebilirsiniz özellikleri-insa.

Fotograflarinizi renklendirin ve arkadaslarinizla paylasabilirsiniz – bugün otshot kullanmaya baslayabilirsiniz!

Otshot herhangi bir gizli maliyet olmadan ücretsiz bir araçtir – Simdi indir