online muhasebe yazilimi kolay ekipleri ofis disinda olmasi için yapar, ama sikica döngü içinde

Online muhasebe gibi yeni teknolojinin akilli kullanimi yapiyorsaniz Mesafe önemli degil.

Bugün en az 2,4 milyon Ingilizlerin “tele” dir. Maliyet azaltma, küresellesmenin daha iyi bir is-yasam dengesi ve yükselisi için personel arzusu sadece bu büyüyen olay için sürücülerin bazilaridir. Ama büyük saglayicisi teknoloji oldugunu ve her zaman iyiye gidiyor – örnegin web tabanli muhasebe yazilimi alir.

Online muhasebe yazilimi, Xero web tabanli muhasebe sistemi gibi, mümkün herkes gerçek zamanli bilgi ayni seti erismek için yapmak. Artik birden çok sürümü. Sadece ofiste olmak ve merkezi bir sunucu kapali bilgiye erisim gibi. Eger bir internet baglantisi ile dünyanin herhangi bir yerinde olabilir hariç.

Kurumlar için, avantajlari çok büyük. Sürece bir kisi, bulundugu önemli degil dogru becerilere sahip olarak. Giderleri düsürülebilir. Ve çalisma zarar vermez.

Piyasada birçok web tabanli muhasebe sistemleri ile, Xero en çekici ve hala dönem finansal sonu hazirlamak için ihtiyaciniz olan tüm gücü yaparken basit kullanimli oldugu için övgü kazanan biridir.

Good Food Köyü durumunda, Xero online muhasebe yazilimi vardiya kendi daginik yöneticileri ve danismanlari için büyük faydalar teslim etti. Web tabanli muhasebe sistemi bir önceki muhasebe sistemi daha fazla güncel bilgi sunmak kalmiyor, web tabanli muhasebe yazilimi çok kullanici dostu sorgu ile yönetim kurulu üyeleri ve yatirimcilar artik halka ofis oldugunu. Onlar sadece veri haline matkap ve kendileri için cevap bulabilirsiniz.

Benim bakis açim fantastik oldugu gibi ayni verilere çevrimiçi erisim için iyi yemek Köyü Giscard Rutten, “diyor. Sadece e-posta bizim muhasebeci üzerinden talimatlari ve ben masamda oturup onlari oluyor görebilirsiniz hesaplari yasiyor .

“Gerçek zamanli olarak sirket hesaplari kullanilabilir olmasi, internette, farkli yerlerde olmak ekibimiz ilgisiz oldugu anlamina gelir.”