nasil adware kurtulurum

Adware kurtulmak kez, parkta hiçbir yürüyüs, olabilir. Gerçekten hareket ettirilmesini önlemek için kendi yazilim özellikle terzi Adware tasarimcilari, bu yüzden tüm izlerini kaldirmak için kapsamli uzunluklari geçmek zorunda.

Baslamak için, msconfig baslangiç ??bilgiler üzerinde kontrol etmelisiniz. MSCONFIG içinde, çalisan / tipi baslar açin ve ok tusuna basin. Açilan sistem yapilandirma yardimci programi, baslangiç ??sekmesine tiklayin. Bu kötü niyetli ya da degil eger listelenen tüm ögeleri için, google kendi adini (Baslangiç ??Öge altinda bir) ve görmek. Sistem kötü amaçli yazilim tamamen ücretsiz oldugundan emin olmak için hepsi yineleme.

Eger kötü niyetli bir seyler bulurum durumda, sadece çok kolay olurdu gibi, kaldiramazsiniz. Program depolandigi dizini bulmak için komut sütunu altina bakin. Bir kagit parçasi üzerine yazmak ve adware depolandigi dizine açin güvenli modda (daha sonra geri alabilirsiniz bu makalede yer imi emin olun) olarak sisteminizi yeniden baslatin ve. Adware programi silmek, sonra baslangiç ??ögesi sütununda da kutusunun msconfig açmak ve isaretini kaldirin. Bu, bilgisayarinizi çizme baslamasini önlemek olacaktir.

Sisteminizi yeniden baslatin ve adware kendinizi serbest olmalidir. Bu çabalarina ragmen döndürürse, söz konusu reklam çevrimiçi kaldirmak için özel talimatlari bakmak gerekebilir. Bu bir mücadeleyle, ama sistem adware ücretsiz tutmak daha düzgün, daha hizli ve daha güvenli tarama deneyimi için ödünç.