microsoft yardim ve microsoft ürün destegi

Microsoft, gelistirir, lisans üretir ve yazilim ürünlerinin çesitli destekler çok uluslu bir sirket vardir. Bu yüzden Internet Explorer, Windows Live, Windows Live Messenger, Windows Mail, MAC için Microsoft Messenger ve Microsoft tarafindan gelistirilen Internet uygulamalardir.

microsoft ürünleri

Microsoft Office bu Access, InfoPath, Publisher, OneNote ile birlikte temel uygulamalari ve gibi, Excel, Outlook ve PowerPoint Kelime içerir ve bu nedenle ek uygulamalardir. Microsoft Office Online ve Microsoft Office Update Office web hizmetleri bulunmaktadir.

Microsoft gelistirme ortami Visual SourceSafe, CodeView ve Visual Studio içerir, ancak Visual Studio kendisi Visual Basic, Visual Basic içerir. NET, Visual C + +, Visual C #, ve digerleri.

microsoft microsoft boya gibi araçlar, bu yüzden microsoft hesap makinesi, not defteri microsoft, microsoft grafik, microsoft güvenlik temel ve bir dizi gelistirir.

microsoft yardim ortaya

Microsoft yardim ve ürün ve hizmetlerin tüm destegi sunmaktadir. Eger ürünleri ile çalisan herhangi bir yardima ihtiyaç duyarsan, Microsoft Destek web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu web sitesinden, ürünleri hakkinda en son haberleri alabilir, siz ürünleri için yazilim ve Güncellemeler indirebilir, size sorgu çözmek için bilgi tabani arama yapabilir ve online, telefon veya e-posta yoluyla profesyonel bir destek hizmetlerine basvurabilirsiniz.

Bunu bilgi tabani yardimi ile Microsoft ürünü ile ilgili teknik sorularinizi en çözebilirsiniz. Onun Halo serisi oyun oynamak istediginizi varsayalim, o zaman bu konuda çok bilgi alirsiniz. Herhangi bir hata mesaji, Windows Server 2003 ve digerleri ile uygulama uyumlulugu belirleme, ne, Halo için minimum sistem gereksinimleri hakkinda bilgi almak olacaktir.

Microsoft Yardim web sitesi ürünleri ile ilgili bilgi verecektir. Bir XP kullanicisi iseniz, o zaman nasil giderme Otomatik yapilandirma ve nasil kullanilacagi yazici sorunlarini, Uzaktan Yardim genel bakis, gidermek için ses sorunlari, çözmek için nasil, sorunlari baslatmak disk hatasi denetimi, gerçeklestirme hakkinda yardimci olacaktir Güncellemeler, ve çok daha fazlasi.