microsoft office 2010

Onun yardimiyla, çünkü sanatsal efektler ve renk doygunlugu gibi yeni ve gelistirilmis resim biçimlendirme araçlari, görsel olarak daha fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Office 2010 özellikleri

Eger gruplar halinde çalisirken Microsoft Office 2010 daha iyi sürüm kontrolü ve beyin firtinasi saglar. Bu, Office Web Apps her yerden çalisma özgürlügü saglar. Word saklayabilirsiniz, Excel, PowerPoint ve girmek, görmek, düzenleme ve internet üzerinden içerik paylasimi için çevrimiçi OneNote dosyalari,.

Office 2010 ile, birçok cihaz ve platformlar isinizi erisebilirsiniz. Microsoft Office Backstage görünümü geleneksel Dosya menüsünün yerini almistir, çünkü kolayca dosya yönetimi görevi gerçeklestirebilirsiniz. Simdi, PowerPoint yeni Yayini Slide Show özelligi yardimiyla, sizi herhangi bir set vermeden bir Web tarayicisi üzerinden sunum paylasmak, nedeniyle olabilir.

Office 2010 ile kolayca e-posta iletilerini yönetebilirsiniz. Bu tek bir tiklama bir e-posta iletisi yanitlama ve silme gibi ayni zamanda birçok görevleri yerine getirebiliyorsunuz. Kolayca eklemek ve PowerPoint 2010’da videolari dogrudan özellestirebilirsiniz.

Office 2010 için sistem gereksinimleri

Bilgisayar sisteminizde Office 2010 çalisan için gereksinimleri bazi yerine getirilmesi gerekir. Bu gibi askere:

• Bilgisayarinizin isletim sistemi Windows XP SP3 veya Windows Vista veya Windows 7 olmalidir.
• bilgisayarinizin sistem Islemci en az 500 MHz olmalidir.
• RAM en az 256 MB olmalidir.
• Sabit disk bos alan 1,5 GB olmalidir.

kelime 2010 özellikleri

Word 2010 kolayca ve etkili çalismayi saglayan birçok yeni ve heyecan verici özelliklere sahiptir. Kolayca Word 2010 ile farkli diller arasinda iletisim kurabilir. Içerik ve görüntüler Yardim, Ekran için farkli bir dil ayarlarini yapabilirsiniz.

Bu selefine göre daha kolay farkli dillerde bir kelimeyi, deyimi veya belge çevirebilir. Ayrica, Ingilizce dil için text-to-speech playback seklinde yardim alabilirsiniz. Bu yanlislikla kaydetmeden kapandi belgelerinizi kurtarma saglar. Simdi, çünkü yeni resim düzenleme araçlari herhangi bir resim düzenleme yazilimi gerektirmez.