ipod ipod müzik aktarmak için nasil

Bir ipod digerine müzik aktarmak istiyorum orada bize bir yeri vardir. Eger bazilari böyle bir sey imkansiz oldugunu düsünüyorum ama digerleri mümkün emin olabilirsiniz. Yillar boyunca insanlarin bunu yapmak için yaratici yollar ile geldi, bazi basit digerleri çok zor vardir. Hatta kolay seyler ultra yapmak için cihazlari kesfettik. Yani burada baska bir ipod müzik aktarmak için benim Top 2 yolu var.

Birinci yol:
Bu muhtemelen baska bir ipod müzik aktarmak için en çok kullanilan yoludur, ve muhtemelen de bunu biliyorsun. Dogrudan iPod arasinda müzik aktarimi yok ama ya arkadasin hala istediginiz sarkilari alabilirsiniz. Bu gibi takip ediyor: Istediginiz mp3 bilgisayarinizda var varsa sadece bir arsiv içine ekleyin ve e-posta veya kullandiginiz herhangi bir aninda mesajlasma yoluyla gönderebilirsiniz. Bu çok kolay ve çok etkilidir ama müzik aktarmak için dogrudan bir yol degil.

Ikinci yol:
Bu sekilde baska bir ipod müzik aktarmak için Benim kisisel favori yoludur. Mac ipod adli bir yazilim internette mevcuttur. Indirin ve daha sonra kullanmak için. Nasil çalistigini anlamaya, bu ne olur: Eger bilgisayara ipod sarkilari aktarmak ve daha sonra arkadas onun ipod geri aktarir. Bu oldukça basit ve basit. Sadece iPod iPod müzik aktarmak için nasil adim kilavuz ile bu adimda izleyin.

Adim 1: bilgisayara iPod baglayin, program Lanuch. Otomatik olarak iPod arayacaktir.

Adim 2: aktarmadan önce, aktarmak istediginiz müzigi seçin, “Export” dügmesine tiklayin.

Adim 3: “Export” dügmesine tikladiktan sonra, asagidaki pencere açilir. Dügmesine “Sadece Disk Ihracat” seçin, iPod müzik dogrudan diger iPod transfer edilecektir. Bu transferden önce ayarlari seçenegi çikis klasörü ayarlayabilirsiniz.

Adim 4: çikti müzik görüntülemek için “Tamam” dügmesine tiklayin. Bitti! Bir deneyin var!

Hiç kendinize soruyorsunuz Simdi eger “nasil iPod iPod müzik aktarmak mi?” sadece zaman alir ve bu yöntemlerden birini deneyebilirsiniz.