ipad dvd rip nasil

27 Subat 2010 tarihinde. Steve Jobs tanitti Apple tablet iPad ve özellikleri. IPad 9.7 inç ekran, iPhone OS ve muti-dokunmatik ekran ile geliyor. Ayrica, her iki Wifi ve 3G ag destegi.

Yani, hepimiz bir Netbook ve su an için yapamaz ne biliyorum, ve simdi zaman nihayet Apple iPad ve yapamayacagi anlamaya geldi:
Yeni Apple tablet kapsamli özellikleri ile gelecek, bir tasinabilir medya çalar, e-kitap okuyucu ve web tarayicisi ped (3G veya WiFi hotspot üzerinden sörf internet) var.

Sen iTunes online magazasindan kitap, sarki, TV sovlari ve filmler dahil olmak üzere medya içerikleri indirebilirsiniz. iPad iPhone OS 3.2 ile ayni sistemini çalistiran, böylece, app bin indirebilirsiniz. kendi online uygulamalar magazadan.

Sag, iTunes’dan hemen hemen her seyi satin alabilirsiniz, ancak birçok insan bilmek istiyorum bu DVD-ROM insa yoktur çünkü iPad üzerine DVD rip ve iPad kendi DVD filmleri izlemek mümkün mü? Tabii, mümkün ve kolay. Burada, 3 adimda iPad DVD koymak nasil gösterecegim.

gereklilik
1. dvd film
2. dvd-rom ile pc
3. elma ipad

Adim 1 indir ipad dönüstürme yazilimi
PC’nizde iPad DVD indirmek gidin. Yüklemeden ve sonra çalisiyor.

tek bir tiklama ile ipad için adim 2 rip dvd
Sadece DVD-ROM ve Converter en sevdiginiz DVD takmadan otomatik olarak DVD film okuyacaktir. Aksi takdirde, sadece “DVD” sekmesini tiklayin ve DVD almak. Daha sonra,. Gibi çikis video biçimini seçmek mp4 ve video çözünürlügü, kare hizi ve ses oranlari vb kurmak Tüm ayarlari sonra DVD dönüsüm baslatmak için alt “Baslat” tiklayabilirsiniz.

3. adimda ipad dvd koymak
PC’ye Apple iPad baglayin ve iPad iTunes ile dönüstürülmüs DVD senkronize edin. (Eger yeni iseniz iTune Yardim gelen onun rehberleri okuyun). Simdi, iPad en sevdiginiz DVD film izleyebilirsiniz.

Bu, 3 adimda iPad tarafindan desteklenen video formatlarini herhangi bir DVD dönüstürebilirsiniz ve iPad için senkronize. Bu herkes için yeterince kolay. Zaman ve her yerde iPad ile DVD izlerken tadini çikarin.