bölüm yapisi ile mkv için bluray müthis

Hala MKV formatinda Blu-ray içerigi kapali ve dönüstürülmüs bir film bölüm yapisini korumak var bir BD Ripper ariyorsunuz? Eger ByteCopy Pavtube tavsiye ederiz. Bu PC ve HD medya oynaticilar oynatmak açisindan 1:1 yüksek kalitede MKV formatinda kullanicilar kopya Blu-ray ve DVD filmleri yardimci olmak için gelistirilmistir. Olan, çoklu altyazi ve ses parçalari tutmak bölüm isaretleri olusturmak yerine diger medya oynaticilarda kendi film dosyasi izlemek isteyenler için önemlidir. Pavtube ByteCopy Eger MKV dosyasinda istenilen ses parçalari ve altyazi tutmak degil, ayni zamanda filmin bölümleri dahil var saglar sadece.
Kilavuzu: MKV Blu-ray Disc rip ve tutmak için nasil bölüm isaretleri
Adim 1. ByteCopy Pavtube DVD veya Blu-ray Disc film dosyalari almak için “Load Disk” dügmesine tiklayin.

Adim 2. Bütün film seçin, ve tüm bölümleri için istenen altyazilar ve ses parçalari seçmek için “Düzenle Disk” dügmesine tiklayin. Yazilim tüm altyazilar ve ses akislari tutar ve varsayilan olarak DVD / Blu-ray medya orijinal bölümler ‘yapisini kullanmaktadir. Eger kalite kaybi olmadan Blu-ray video akisi yedeklemek istiyorsaniz “Format” kutusunun açilir listesinde “Kayipsiz” seçin.

Adim 3. Dosyadaki bölüm isaretleri ile MKV dosyalarini Blu-ray film programi baslatmak için “Convert” butonuna tiklayin. Dönüsüm sonra, sadece basin olusturulan video bulmak için “Ihracat Yol Gözat”. Bu “dönüsüm sonra bilgisayari kapatin” en kutuyu isaretleyerek kapatildi otomatik ayarlayabilirsiniz.
“Kayipsiz” kalite çikis modu olarak ayarlandiginda, Pavtube ByteCopy kodlama olmadan MKV kaba disk ve mühürler içerigini seçilen altyazilar ve ses parçalari ile ana film ayiklar ve hangi DVD / Blu-ray medya, orijinal bölümler yapi kullanma Eger kayipsiz kaliteli MKV videolari ve bölüm isaretleri oynatma yazilimi kullandigi için tutmak anlamina gelir.
VLC Media Player yirtik Blu-ray film oynarken bölümleri seçmek için nasil altina bakin.
Açik yirtik Blu-ray film: Çalisma VLC Media Player, basin “Medya” >> “Open File” ve yirtik BD film göz atin.

Basin “Playback” Tüm bölüm isaretleri görmek ve oynamak istediginiz bölümleri seçmek için >> “Bölüm”: bölümleri seçin.