bilgisayarinizi koruyarak akli korumak

Bu makalede, anti spam yazilimi ve anti virüs programlari ile ücretsiz bilgisayar virüsü ve spam korumak için bilmeniz gereken önemli bilgiler açiklanmaktadir.

Spam nedir?

Spam bir kullanicinin e-posta kutusuna istemeden teslim zamanlarda istenmeyen ve istenmeyen toplu posta oldugunu. Son zamanlarda terim ayni zamanda e-posta, ayni zamanda anlik mesajlasma, Web arama motorlari, cep telefonlari ve hatta sosyal ag sadece içerecek sekilde geldi.

spam filtresi ve anti spam yazilimi

Bir spam filtresi gelen kutunuza istenmeyen serbest tutmak için mükemmel bir yoldur. Onlar rahatsiz edici spam dolmasi olacagini daha da posta yoluyla daha az bir tel siralama yapmak için, normal posta spam filtre. Son zamanlarda Firefox ve Google Chrome gibi internet tarayicilari var bir spam filtresi, kullanicilarin bir ki uygun bularak sorun üzerinden gitmek zorunda kalmamak için önceden yüklenmis. Anti-spam yazilimi bilgisayarinizda güvenligi artirmak için daha fazla bir spam filtresi bir adim fikri alir, bazi yazilim hatta bilgisayar deneyimi spam ücretsiz olmasini saglamak için birden fazla istenmeyen sorunlari ile basa çikmak için 1.000 ‘den fazla veya daha fazla filtre ile birlikte gelir. Anti spam yazilimi spam raporlama ve internet saglayicilarina kötüye bildirimleri göndererek herkes için spam sorunu sona erdirmek için yardimci olur.

anti virüs

Anti virüs yazilimi bilgisayariniza ve içerigini bozarak zararli virüs tutar. Baskalarinin bunlari farkinda olmadan bilgisayariniza gizlice yönetmek Bazi virüsler açiktir. Anti virüs yazilimi virüs bunlar ne tür önemli ve ya onlari ya da karantina virüslü dosyalari veya programlari yok yok bulur. Bu sanal virüs ve biyolojik virüsler sürekli gelisen ve devre disi birakmak ve onlardan kurtulmak için çaba asmak için yollar bulmak oldugunu ayni oldugu gibi sürekli olarak virüs yazilimi güncellemelerini çevrimiçi kontrol etmek için iyi bir fikirdir.

yazilim markalar

Spam filtresi ve anti virüs yazilimi için en popüler ve en güvenilir markalardan bazilari Norton, McAfee ve Vipre vardir. En son virüs veya istenmeyen mevcut yazilim henüz farkinda olmayabilir grev olabilir bilgisayarinizi iyi korunmus olsa bile, asla bilemezsiniz Internet kullanirken dikkatli kullandiginizdan emin olun.