adware açikladi

Eger internet erisimi varsa Adware bilgisayariniza baska bir potansiyel tehdittir. Adware izninizle bilgisayariniza yüklenir ve otomatik olarak web formlari doldurmak için kullanilan yazilim seklinde olabilir ücretsiz bir yazilimdir. Bu görevi yürüten karsiliginda yüklü adware internet etkinligini izlemek ve hedefli reklamlar gösterecektir. Bu reklam kullanan kisiler yasal olarak bu ise seçtiniz unutulmamalidir. Bu genellikle belirli yazilim uygulamalari indirmek için kabul etmesi gereken bir son kullanici lisans sözlesmesinin ince baski yapilir.

Adware genellikle indirdiginiz bir shareware veya ücretsiz bir uygulama ile birlikte bilgisayariniza yükler. Reklam amaci yazilim gelistirici ve bu web tabanli reklamlarin görüntülenmesi yapilir için gelir elde etmektir. Bu afis pencere açilir seklinde olabilir.

Tüm adware kötü ve çogu insan için sadece çok can sikici bir durum degil. Yani bu sorunu nasil durdurabilirim? Yapmaniz gereken ilk sey, bilgisayarinizdan adware kaldirma yüklemek ve adware çikarmak saglamaktir. Özgür adware kaldirma yazilimi elde ancak bazi durumlarda için bu kagitla birlikte gelen programi kaldirmak gerekebilir. Sizin adware kaldirma yazilimi bu programlari belirlemek için yardimci olacaktir. Bir adware çikarmak satin almaya karar verirseniz kisa bir internet arama ödediginiz adware sökücü yazilim ve ücretsiz adware kaldirma yazilimi hem ihtiyaciniz olan tüm bilgileri verecektir.

Durumu önlemek için tamamen herhangi bir internet uygulamalari indirmeden önce tüm son kullanici lisans sözlesmeleri okumak emin olun. Bu muhtemelen adware kaldirma ve yeniden yüklenmesini tutmanin tek% 100 garantili yoludur.