windows hatalari güvenli ve kolay bir sekilde düzeltmek

Biz normalde bilgisayar kullanirken biz hata Açilir pencereleri ve diger ilginç davranis karsilasirsaniz zaman sinir bozucu. Sorun çogu kullanici bu sorunlarin neden anlamiyorum, bu nedenle ne kadar bu Windows hatalarini düzeltmek için hiçbir fikrim yok.

Bilmeniz gereken ilk sey bu hatalarin hepimizin basina olmasidir. Zaman geçtikçe ve daha fazla Bilgisayar kullanildikça, bu tür hatalar, Windows kayit kaçinilmazdir.

Windows kayit defteri önemli ayarlari ve bilgileri saklamak için kullanilan bir merkezi veritabani. Windows’un yani sira çok uygulama, agir kullanabilirsiniz. Onlar için yazmak ve ondan her zaman okuyun. Simdi burada bir sey: çok sik, veri kayit defterine yazilir, ancak bu veriler, geçersiz eskimis veya artik gerekli degil, onlar kayit defterinde kalir. Biz bilgisayar kullanimi böylece, kayit hatalari ve geçersiz bilgiler ile tikanmis, boyutu büyür.

Windows düzgün çalisabilmesi için kayit defterine gerekiyor çünkü kullandiginiz zaman, herhangi bir kayit defteri ile ilgili sorunlar Windows kendini gösterecektir. Hata mesajlari, donuyor ve diger sorunlari görünür. Biz Windows hatalari düzeltmek istiyorsaniz, biz kayit olan bunun nedeni, düzeltmek gerekir.

Geçmiste, bu kapsamli teknik bilgi oldukça riskli ve gerekli oldu. Insanlar sorunlu girisleri bulmak için potansiyel olarak büyük bir kayit defteri araciligiyla arama ve sonra bunlari degistirme, dogrudan kayit defterini düzenlemek zorunda kaldi. Günümüzde, kayit defteri temizleme yazilimi bu kadar hizli, daha kolay ve daha güvenli hale getirmek için kullanilabilir.

Bir kayit defteri temizleyici için arama ve sonra hatalari ve geçersiz bilgileri tespit, otomatik olarak tüm kayit defteri araciligiyla gidecek. Iyi bir kayit defteri temizleyici, kapsamli bir is yapmak bir yedekleme ve geri yükleme islevi ve operasyonda güvenli olacaktir. Bu bilgisayarda çalismalarini yapti sonra, Windows düzgün çalisir ve hatalari sabit olmalidir.

Orada pek çok kayit defteri temizleme, ancak tüm esittir. Bazi iyi çalismiyor, ilk bunlari test etmek için önemlidir bu yüzden.