video sürücüsü güncelleyin – tüm hatalari güncel ve düzeltmek için ekran karti sürücüsü tutmak

Ekran karti hatalari? Eger oyun oynarken veya bilgisayarinizda çalisirken, bilgisayar aniden donuyor. Sonra ekran anormal görüntüler ya da bir hata mesaji açilir ve hatalari yasiyorsaniz söyler. Bu gerçekten can sikici bir durum.

Bazi insanlar hatalar ekran karti hata nedeniyle oldugunu düsünüyorum. Ama aslinda bu sürücünün bir sorundur. Çogu sürücü kurulum CD’sinden yüklü ve sürücü problemi hiçbir sekilde oldugunu iddia ediyorum.

Ama benim size anlatalim. Sürücü Windows sistem ve cihaz arasinda köprü görevi görür. Ve cihaz performansi esas sürücü baglidir. Sürücü bir hata varsa, bir cihazin performansi üzerinde büyük etkisi ve bu nedenle bilgisayar performansini vardir olabilir. Ve ayni zamanda Windows sistem ve diger hatalari ile cihaz uyumluluk sorunlara yol açabilir.

NVIDA, ATI ve benzeri gibi sürücüler, bazi üreticiler, en hatalari onarmak için, simdi ve sonra kendi sürücüleri güncellemek. Yani, kurulum CD’si yüklenmis sürücü hatalari az ya da çok vardir. Bunlar ekran karti ve bilgisayar ve beklenmedik hatalar bir çok sonucu performansinin düsmesine yol açabilir. Bu düzenli olarak sürücüleri güncellemek için gereklidir.

Eger ekran kartinizin marka, NVIDA, ATI ya da baskalarinin kontrol edebilirsiniz. Ve sonra sürücüsünü indirmek için üreticisinin resmi web sitesine gidin. Son olarak bilgisayariniza yükleyin. Yeni bir otomatik olarak eskisinin yerini alacak. Yeni sürücü bazi hatalari ortadan kaldirmak ve cihazin performansini artirabilirsiniz.

Kendiniz için buraya tiklayabilirsiniz. Ama bu sekilde bilgisayarinizdaki tüm sürücüleri güncellemek istiyorsaniz israf zaman. Cihaziniz için yanlis bir sürücü indirmek ve yüklemek Dahasi, çok tehlikeli olabilir. Size yardimci olmak için bir kullanabilirsiniz. Bu, kolay, hizli ve ücretsiz risktir.