sinaps iletisim – Tanistigimiza yardimci bu bütçe kapsamindaki tüm is ihtiyaçlarini

sinaps iletisim bir Hint BT dis kaynak kullanimi ve is yazilimi analiz, prototip gelistirme, özel yazilim gelistirme veritabani optimizasyonu, ag yönetimi, sunucu yönetimi ve datawarehousing uzmanlik sahip yazilim gelistirme sirketi. Uygun bir hizda nitel çözümler Synapse Iletisim benzersiz satis teklifi vardir. Sinaps için yazilim gelistirme is emanet çesitli faydalari vardir. Bunlardan bazilari sunlardir

Yenilik ve gelecek degisiklik için yer

Synapse muhafaza seffaflik düzeyi her zaman açik kalmasi gelecek degisiklikler ucunda saglar. Synapse, her profesyonel onun / yetenek kendi benzersiz belirledi olmasi deger vermek. Onlara sonuna kadar yeteneklerini kesfetmek ve güçlü bir sekilde fikirlerini yürütmek için tesvik ediyoruz. Yaratici memnuniyetsizlik burada bir süreçtir ve her profesyonel onun / onu önceki dönüm noktasi asmak için gerçekten çok çalisiyor.

Kalite zorunludur

Sinaps Agustos 2008’de CMMI seviye-3 sertifikasi elde etti ve 2010 yilina kadar seviye 5 ulasmak için belirlenir. CMMI sertifikasi yazilim gelistirme Synapse yetenek ve olgunluk göstergesidir. Bu akreditasyon geçerli ve uluslararasi kabul görmüs oldugunu.

Daha iyi fikri mülkiyet korumasi

Biz sol hiçbir tas güvenli bir saglamak için bütün yollari fikri mülkiyet için bir atmosfer. Synapse degerli fikri mülkiyet için bir kalkan sunmak için state-of-sanat tüm modern ile donatilmistir. Iç veri korumasi için, e-posta taramasi, engelli disket sürücüleri ve CD-yazar vb önlemleri takip

Test ve bakim

Kalkinma sonra, size is ihtiyacina uyan bir hatasiz yazilim çözümü saglamak için bir test uygulayin. Biz kullanim ve bakim ile ilgili çalisanlarinizin egitimi, kurulumu sorumlulugunu almak.

Pozlama ve deneyim

Biz son 8 yildir yazilim gelistirme alaninda bulunmaktadir. Bizim müsteri tabani çesitli sektörlerden isletmelerin olusmaktadir. Bizim zengin deneyim ve maruz kalma bize is-özel ve özel yazilim gelistirme uygulamalari sunmak için saglar.