online açik artirma yazilimi

Canli veya çevrimiçi Müzayede Yazilim
Bir online açik artirma yazilimi – müzayede yazilim yasiyor. Sigma Bilgi çözümleri çok farkli is modelleri karsilamak için yeterince esnek bir çözüm saglar. Sizin pazarda tek satici olmak. Bir Açik Artirma veya Sabit Fiyat ile mal sunuyoruz.
Birden çok kategoride, animasyonlu auctioners ve gerçeklik ses efektleri birlikte geleneksel ihale sürecine bir dokunus ile daha çekici UI. Online canli açik artirma yazilimi iyi bir açik artirma deneyimi kullanicilara sunmak için birçok kullanisli fonksiyonlar saglar. Ögeleri çok satmak eger listeleme ücreti esnek olmak. Gerçek canli ihaleleri her zaman sinirsiz yapilmaktadir.
Çevrimiçi veya canli açik artirma yazilim teknik Kenar:

Bu vb Gelismis HTML editörü öge açiklamalari için kullanilan satilmayan ürünleri ortadan kaldirmak veya hazir tasiyarak, büyük veritabanlari korumak, birden fazla ihale gibi hizli büyüyen talepleri ile rekabet böylece Sigma açik artirma web siteleri yüksek son teknoloji ile insa edilmistir .

Canli ihaleleri Nakliye maliyeti:

Sigma açik artirma web siteleri veya online açik artirma yazilimi sevk edilecek ögenin konumunu ve boyutlarina göre hesaplanan madde fiyatlari ve nakliye maliyeti olusur.

Alicilar, Saticilar için açik artirma geribildirim derece Canli:
Canli ihaleleri yazilim veya online açik artirma yazilim saticilari ve ihaleleri için alici dikkate geri bildirim ve derecelendirme sistemleri saglar. Çevrimiçi alici ve saticilar da service.Also Q kalitesi & A listeleri ölçme için satici ile kolaylastirilir artirmak için web-siparis kendi geribildirim gönderebilirsiniz, online açik artirma firmalar tarafindan saglanan hizmetin kalite degeri.
raporlari
tamamlanmis ihaleleri
Müsteri hesap geçmisi
islem günlügü
kullanici bilgilerini
kazananlar
ihaleleri
üye
posterler
teklif