kendi pencereleri hatalari tespit

Windows hatalari için birçok seçenek ve ortak düzeltmeler vardir. Windows hatalari düzeltebilirsiniz programlari vardir. Eger kayit defterini düzenlemek ve düzeltmek için nasil biliyorsaniz daha sik hatalara neden olabilir orada bos veya eksik dosyalar olabilir. Eger bilgisayarinizdaki programlarin bir çok yüklemek ve silerseniz bu kayit çok büyük yapabilirsiniz. Asiri büyük kayit dosyalari sistem sorunlari ve hatalari bu sonuç neden olabilir.

Sizin için bu yapacak satin alabileceginiz programlar var daha kayit defterini düzenlemek ve onarmak için nasil bilmiyorsaniz. Bunlarin çogu genellikle satin almadan önce deneyebileceginiz bir deneme programi olabilir. Windows hatalari neden olabilir diger seyler adware ve spyware bulunmaktadir. Eger tüm sürücülerin büyük olasilikla bir yerde bir reklam veya casus yazilim dosya almis ve bu sistem enfekte oldugundan daha fazla güncel oldugundan emin için biliyorsaniz. Adaware gibi programlar ve Spybot Search kullanarak ve wil herhangi bir malware, adware veya casus yazilim sorunlari sistem temiz yok. Tarih ve sisteminizde çalisan bir anti virüs yazilimi tutulmasi virüs serbest tutmak için çok yararlidir.

Windows hatalari düzeltmek için baska bir yolu windows bu muhtemelen giderir görmek için sorunlar ve hatalar yasamaya basladi ÖNCE geri dönmek için geri yükleme programi kullanmaktir. Yoksa windows hatalari düzeltmek için deneyebilirsiniz son seylerden biri fabrika ayarlarina geri bilgisayariniza geri yüklemektir. Eklediginiz veri dosyalari silinecek çünkü, ancak, son çare olarak kullanin. Önemli dosya ve tüm verileri bir harici sabit disk, CD yedeklenir, hatta bir online veri yedekleme hizmeti kullanmak emin olun. Eger bilgisayar oldugunu baska yollarla soruna neden olan dosya veya programlari kaldiramazsiniz eger sabit disk biçimlendirme süreci baslamadan önce fabrika yandan CD’ler geri emin olun.

Eger hata bir arama motoru üzerinden online ya da bir tamir atölyesi için bilgisayarinizi gerekenden daha bunu düzeltmek için bir program hakkinda herhangi bir bilgi bulamazsaniz.