islevselligi en iyi kombinasyonu, hiz, kullanim kolayligi ve maliyet

2010 için, kuruluslar Yatirim güçlü bir olumlu dön verimli teknolojilere yatirim için ariyoruz. (ROI) Bilgi yönetimi birçok kisi ve kuruluslar için ciddi bir konudur. Daha fazla ve daha fazla bilgi dijital dünyada toplanan ve küçük ve büyük sirketler, yönetmek bulun ve bilgi almak için, hizli, verimli ve güvenilir bir sekilde olmasi gerekir edilir.

Birçok sirket için, bir temel amaci operasyonlarinin maliyetini düsürürken çalisanlari daha üretken ve verimli hale teknolojileri aramaktir.

Masaüstü Arama Teknolojisi (DST) sabit disk, ag ve ortak sürücüleri tarar ve tüm dosyalari baglantili anahtar kelimeleri bir dizin olusturur. Bir çalisanin aninda degerli zaman izleme ve bilgi ariyorsaniz harcamak zorunda kalmadan arama ve Arama uygulama içinde belgeleri görüntüleyebilirsiniz. Aslinda, withCopernic Desktop Search, hatta hizli bir önizlemesini görmek için ilgili programi açmak zorunda degilsiniz. Kendi yazilim fazla% 50 oraninda kullanicilar dosya arama-zaman keser, genel, Copernic tahminlerinde. Bu nedenle, Copernic Desktop Search, bilgi ararken ya da baska bir çalisan, bir tedarikçi, veya bir belge yeniden müsteri sormak zorunda degil, üretken olmak zaman kullanmaniza olanak saglar.

varsayim:
Ortalama olarak, bir çalisanin sadece arama yönetmek, düzenlemek veya e-posta ya da dosyalari iletmek için günde 2 saat harciyor. Çalisan 20 $ / saat az 8 saat / gün çalisacaktir.

cd olmadan verimlilik maliyet
10: saat haftada sayisi arama için harcanan
maas / saat: 20 $
Verimlilik maliyet Kayip: 200 $

CDS ile Verimlilik Iyilestirme
Verimlilik maliyet Kayip: 200 $
Verimlilik Iyilestirme: 50%
Verimlilik Kayip maliyeti Iyilestirme: 100 $

cd ile yatirim getirisi
Verimlilik Kayip maliyeti Iyilestirme: 100 $
Yatirim (CDS 1 Lisans): $ 49.95
% 200: yatirim getirisi

Gördügünüz gibi, Copernic Desktop Search bir teknoloji verimliligin artirilmasi ve verimliliktir. Sadece bir hafta olarak,% 200 için yatirim getirisi kadar alabilirsiniz.

Büyük döner ile küçük bir yatirim!