her zaman mobil uygulama gelistirme hakkinda bilmek istediginiz seyler

Her on uygulama gelistirme web sitesi için, en az bir çift veya iPhone uygulama gelistirme hizmetleri sirketi daha bulmak için eminiz. Durumda Google Android uygulama gelistirme veya Blackberry yazilim gelistirme ile benzer olmasa da, oldukça yine de yakindir. Bu cep telefonu uygulama gelistirme dünyasina ilk hurma OS eski günlerinden bu yana uzun bir yol kat etti gösterir.

Tabii ki, kredi çogu cep telefonu dünyasinda kendilerini gider. Son iki veya üç yil içinde, odak akilli tamamen. Her sürüm tamamen akilli akilli telefon ve çoklu dokunmatik, yüksek etkilesimli arayüzü gibi ve çok daha fazlasi tesisleri ile, baz zaten ayarlanmis gündeme getirmistir. IPhone gibi telefonlarin yayimlanmasiyla birlikte, HTC Wildfire ve digerleri, bu telefon sadece uygulamalari ve yazilim programlarinin yardimiyla daha güçlü hale gelir oldukça belirgin hale gelmistir.

Bu egilim dünya çapinda mobil uygulama gelistiricileri sayisiz sayida neden olmustur. Her sehir için bir iPhone uygulamalari gelistirme sirketi bulunmaktadir. Bol her zamankinden daha hizli geliyor Blackberry uygulama gelistirme sirketleri vardir, ve Android uygulamalari gelistirme sirketleri oldukça çok da vardir. Ne bu sirketler arasinda yaygindir çogu programi genis bir yelpazede için çok yenilikçi ve çok faydali uygulamalar ile gelip olmasidir.

Eger bir uygulama basit bir oyun baska bir sey oldugunu düsündüm, mutlaka yanlis vardir. Performans ve sikligi akilli telefonlar arasinda keskin yükselen, uygulamalar bu gün sadece oyun çok çok daha fazladir. Yollardan herhangi bir sayida kisilerinizi düzenleyebilirsiniz hatirlatici, çaresine bakabilirim finans çaresine bakabilirim çok karmasik uygulamalar vardir ve bir karisimi size gezinmek yardimci GPS üzerinden izleyebilirsiniz izin uygulamalari vardir GPS ve hatta Haritalar veya toplam yönetimi ile hayatinizi kolaylastirmak ölçüde kadar gitmek.

Pragmatizm yönelik mükemmel bir yaklasim ile, cep telefonu uygulamalari yapiminda yer sirketlerin çogu gerçekten iPhone, HTC Android akilli telefonlar ve BlackBerry akilli telefonlar gibi akilli bir kullanici yelpazesi için harikalar gibi görünüyor yeni bir trend yaratti.